Ромашкинная• 04 марта 2018

Подарунок хлопчику на 5 років. Порекомендуйте

Дівчата, що подобається вашим хлопчикам віком 5 років, підкажіть, будь ласка. Потрбен подарунок, а не можу представити, що купити...
Всім дякую!
Сладкий лимончик• 04 марта 2018
Магнитный конструктор
Лего
Хот вилс

Замыленная• 04 марта 2018
Лего, настльные игры, нерф
Рябушка Ку• 04 марта 2018
Лего ниндзяго
Кнопкотык• 04 марта 2018
За магнітний конструктор обома руками! Такий, що різні фігури мають в своїх сторонах всередині магніти, без металевих кульок, без відкритих крихітних магнітів. Також в складі наборів бувають платформи з колесами, основи для каруселей, фігурки людей і таке інше.
Нерадистка Кэт• 04 марта 2018
Хотя вилс, Лего
Кюветчица• 04 марта 2018
Магнитный конструктор зло,посмотрите какие последствия,я за лего,а в основном весит в 4 про
Кюветчица• 04 марта 2018
Классный конструктор знаток,стоит внимания
Детские_Будут?• 04 марта 2018
Бэйблейд