Пуки-куки• 06 марта 2018

Ваші найкращі та перевірені поради в схудненні.

Зараз тільки початов весни, до літа ще майже 3 місяці. Це означає, що є достатньо часу, щоб привести себе в норму, підтягнути тіло, зробити масаж, обгортання, позайматись спортом, змінити харчування в кращу сторону, без шкідливих продуктів і напоів.
Я вже 2 роки займаюсь по онлайн-тренуванням, найбільше подобається Джилліан Майклс, весь 2016 та половину 2017 займалась по іі тренуванням, іншу половину 2017 займалась по вправам Катерини Кононовоі. Зараз знову перейшла на вправи улюбленої Дж.Майклс. Притримуюсь здорового харчування, але 1-2 рази в тиждень, можу істи все, що хочу, включаючи солодке, вино і.т.д. Але вага моя з літа 2017 - 63-65. Я хочу 55-56. Зріст 165. Є проблеми з щитовидкою.
Дайте ваші перевірені поради в плані схуднення, що змінити в раціоні, що дадати. Може змінити програму тренувань? Може просто бігати на стадіоні, щоб побачити що зміниться? Ваші мотиватори в похуданні? Я не хочу скинути 20-30 за місяць, мені достить скинути 5-10 за 3 місяці, або навіть і чотири.
Язвочка• 06 марта 2018
Простую еду в половину обычной для вас порции.

Я_не_аноним_100%• 06 марта 2018
Меньше жрать, больше двигаться.
автор Пуки-куки • 06 марта 2018
А якщо наприклад, я ім не більше 200гр? Якщо ще урізати, це не буде замало?
Мама Чели• 06 марта 2018
Если проблемы со щитовидкой, надо с врачем консультироваться, для 165 рост - 65 кг это ооочень много, тут в соседней теме с таким ростом 43 и 47 весят, не знаю на сколько это правда. Я 164 - 54 кг. если закрываю рот, не ем много на ночь - худею. Хочу 52 кг
автор Пуки-куки • 06 марта 2018
В мене 6 днів в тиждень заняття, тільки неділя - відпочинок.
Пукимончиг• 06 марта 2018
Рассчитайте правильное колличество ккал, пейте 30 г воды на кг тела, старайтесь набирать количество ккал полезной едой и пойдите на занятия в зал или дома хотя бы. Еще пешком ходите. Все. Секретов нет. Законы физики работают в любом случае, даже если их отрицать.
Моська-слон• 06 марта 2018
Размер порции равен вашему росту. Это сначала маленькие порции. А потом ещё меньше будете есть. Я так худела. 120 , теперь 67
Yanina_3071• 06 марта 2018
Я на программе WOWBODY сейчас, очень довольна, за первую неделю -2,1 кг, довольна питанием и тренировками. Но если Вы тренируетесь по Джилиан, там я знаю жесть, то наврное что-то в питании.
автор Пуки-куки • 06 марта 2018
Ответ дляМама Чели
Я і незнала, що 65кг для роста 164, це дуже багато, я думала - це норма????

На паровозе• 06 марта 2018
Ответ дляПуки-куки
Какая длительность занятий?
Пукимончиг• 06 марта 2018
Ответ дляПуки-куки
200 гр.торта и 200 гр.гречки в ккал имеют очень разное значение, хоть и то и то углеводы, плюс разное насыщение.
Пончик Солнечный• 06 марта 2018
Ответ дляПуки-куки
Це норма и есть если нет анорексичных мыслей
автор Пуки-куки • 06 марта 2018
Зараз 30 хв ,але вони інтенсивні. Іще 2-є діток, 4,5 і 3 роки. Тому відпочити не вдається.
На паровозе• 06 марта 2018
Ответ дляПуки-куки
Это норма с точки зрения здоровья. А вот с эстетической точки зрения - вам решать
Пончик Солнечный• 06 марта 2018
Ответ дляПукимончиг
++++
Важен набор больше, чем калораж
На паровозе• 06 марта 2018
Ответ дляПуки-куки
И на них вы с лета не похудели совсем?
автор Пуки-куки • 06 марта 2018
Ответ дляПукимончиг
Я харчуюсь правильно, а торт може бути тільки в неділю, 100г максимум.
Мама Чели• 06 марта 2018
Ответ дляПуки-куки
какие объемы у Вас. Я по себе смотрю, каждый день взвешиваюсь и меряюсь. и когда была 57-58 - я кабан. 65 - самый страшный сон.
В 51-52 чувствую себя отлично
КараПузовна• 06 марта 2018
Дієта №5. Роблю вправи вдома , не користуюсь ліфтом, багато ходжу. В місяць -3. Була 57 кг, ріст 164.

автор Пуки-куки • 06 марта 2018
Ні, взагалі. Я хотіла щось змінити і вирішили перейти на кето-харчування. Зараз мода на Кето-дієти. Скинула 3 кг за місяць, але знову іх вернула.
завитушка• 06 марта 2018
Ответ дляПуки-куки
считайте калории в первую очередь и перестаньте 2 раза в неделю есть что хотите, сладкое и вино
Пончик Солнечный• 06 марта 2018
Мало есть нельзя, если будете сильно урезать замедлился метаболизм .
Организм будет копить в голоде жир.
Секреты ; больше белка ( творог, мясо, рыба ) и как можно меньше пустых углеводов , а полезные углеводы типа овсянки , булгура это надо .
Спать до 12, без стрессов , с детьми на воздухе больше гулять , помимо движения, холод заставляет спаливать жмр чтоб согреться
На паровозе• 06 марта 2018
Ответ дляПуки-куки
Вам поря менять вид тренировок, эти не эффективны. 30 минут для сжигания жира - мало. первые 30 минут тренировки расходуется гликоген, а после 30 минут начинает расщеплять жир, делайте выводы.
автор Пуки-куки • 06 марта 2018
Ответ дляМама Чели
В 51-52 чувствую себя отлично
Місяць назад була вага 63, обєм бедер 102, таліі 75, грудей 95.
Белая и пушистая• 06 марта 2018
для мене діє тільки фізичні навантаження в залі з тренером по принципу: 20 хвилин кардіо до тренування, 45 хвилин нагрузка (5 підходів по 20 разів- присіди різні, прес, тренажери, вправи з гонтелями тощо) між вправами 2 хв відпочинок, і після знову кардіо 20-30 хвилин. Спочатку падала з ніг, зараз втягнулася. Три рази в неділю займаюся і ще один раз сугубо кардіо 40-45 хвилин,тому що результат спалювання жиру буде тільки після 40 хвилин інтенсиву. Ну і на додаток правильнехарчування, яке прописав тренер. За три місяці 9 кг, і для мене це норма в мої 39 років.
Пончик Солнечный• 06 марта 2018
Ответ дляПуки-куки
На диетах всегда возврат кг.
Надо систему питания иметь для себя комфортную но и такую что не толстит. Только так
Гадаю_По_шнуркам• 06 марта 2018
Ответ дляПуки-куки
Я от до 10. Ранку зїла 2 яйця та апельсин через годиеку одну дом.зефірку и 4 печива бельвита. Я без солодкого не можу.
На обід в мене пчка сиру з кавою.
На вечерю упаковка руколи))
Я на такому меню худну. В мене 176 ріст 72 кг. І деально для мене 65.
автор Пуки-куки • 06 марта 2018
Ответ дляНа паровозе
А які саме ,ви порадите тренування???
Женамужная• 06 марта 2018
вы простите. но откуда маниакальная цель увидеть на весах цифру 55?
если вы занимаетесь спортом наверняка тело у вас упругие, подтянутое.
работайте над формой тела а не над заветной цифрой.
На паровозе• 06 марта 2018
Ответ дляПуки-куки
А які саме ,ви порадите тренування???
Если есть возможность, ходите на активные групповые занятия длительностью не менее часа