КротоТо• 07 марта 2018
Букет
Ситуація. Не виходить завагітніти 2,5 року. У мін порушення циклу, поки на етапі обстеження. Турбує те, що у чоловіка слабоподвижні сперматозоїди, були у двох андрологів, вони розповіли це так, що не все так погано, але для зачаття знадобиться не рік відкритого статевого життя, а >2 років.Ніяке лікування не радили, зовсім. Як бути, не паритися?
Алиса в стране Советчица• 07 марта 2018
Не пить, не курить и не нервничать. Тогда будет лучше спермограмма. Ещё диету в инете поищите.
КротоТо
• 07 марта 2018
Ответ дляАлиса в стране Советчица
без шкідливих звичок