Акукарача• 14 марта 2018

Допоможіть з меню для правильного харчування.

Планую перейти на ПХ, перечитала багато інформації, але не можу правильно іі згрупувати. Я дуже люблю солодощі, тому планую зробити цукерки з сухофруктів( але коли іх можна їсти? ), хочу варити суп овочевий з кукурудзою( чи можна такий на обід?), що на сніданок, десь пишуть , що білкові страви, а дусь що вуглеводні. Напишіть будь ласка, коли що краще їсти і в які години, щоб схуднути. Заздалегідь дякую.
Дело было давно• 14 марта 2018
Я на ПП,но с диетологом.Ем и сладости(черный шоколад,зефир,штрудель,чизкейк ит.д.),сухофрукты,орехи.Они допускаются в качестве перекуса.Есть 3 основных приема пищи и 2 перекуса.Порции в среднем 250-300 гр.За полтора месяца в таком режиме без физ-ры похудела на 5,5 кг

Винник• 14 марта 2018
с утра углеводы (медленные), сладкое до 12, после обеда лучше белок и овощи.
Деловитая• 14 марта 2018
Ответ дляДело было давно
Подскажите пожалуйста, а сколько можно съесть за день сладостей?
Дело было давно• 14 марта 2018
Ответ дляДеловитая
по разному,в зависимости от насыщености остального меню.Но обычно это по 20-30 шоколада,1/2 баунти,1 зефир,100-150 г штруделя или чизкейка,5-10 инжира
Гордая_птичка• 14 марта 2018
Утром можно чередовать углеводы или белковый завтрак. Обед суп, хлеб, салат или каша. Вечер белок и салат
автор Акукарача • 14 марта 2018
А чим можна заправити вівсянку? Я іі саму не можу їсти, іла з маслом і цукром, а зараз чим можна замінити?
Дело было давно• 14 марта 2018
Ответ дляАкукарача
я ем с маслом и укропом,варю на воде+немного соли
ДинамоКит• 14 марта 2018
Ответ дляАкукарача
приготуйте гранолу - це та ж вівсянка, але смачніше. Також вівсянку можна з молоком 1% жиру та трохи меду. Можна замість меду родзинки - вони солодкі. Щодо десертів, пошукайте рецепти для дієти Дюкана - там гарні рецепти солодкого. Цукрозамінник я інколи використовую, але частіше - мед.
Оля_с_киркою• 14 марта 2018
Гранолу диетологи не советуют.
Кашу с маслом да. Вместо сахара - банан или изюм, например.

Оля_с_киркою• 14 марта 2018
Ответ дляДело было давно
Это ж все ИЛИ, а не И? А то прям страшно от такой вседозволенности))