Форточка с диоптриями• 19 марта 2018
Помогите, тёк то ещё не спит) Расставьте знаки препинания
Ромашки чебрець кінський щавель а у воді осока біла кашка) лілії на лататті пахли всі ці квіти землі й води. Старі дуплясті кудлаті верби-болотянки і кучеряві верболози, увібравши в себе красу і силу дерев усього світу, давали гостинний затінок.
Річку пройняв легенький рідкий туман. У сизій воді через туман відбиваються смугами кольори ранкового неба блідо-рожевий жовто-золотистий ясно-зеленкуватий блакитний
Форточка с диоптриями
• 19 марта 2018
Ответ дляПосудомойка
Мы еще спасибо не услышали за прошлые подсказки
Те кто подсказал, услышали))
Ресничный червь• 19 марта 2018
Ромашки ,чебрець ,кінський щавель, а у воді осока біла кашка) лілії на лататті - пахли всі ці квіти землі й води. Старі ,дуплясті ,кудлаті верби-болотянки і кучеряві верболози, увібравши в себе красу і силу дерев усього світу, давали гостинний затінок.
Річку пройняв легенький рідкий туман. У сизій воді ,через туман ,відбиваються смугами кольори ранкового неба :блідо-рожевий ,жовто-золотистий ,ясно-зеленкуватий ,блакитний .
Ресничный червь• 19 марта 2018
Ответ дляПосудомойка
Какие прошлые были?
Форточка с диоптриями
• 19 марта 2018
Ответ дляРесничный червь
Спасибо!)
Посудомойка• 19 марта 2018
Ответ дляРесничный червь
Какие прошлые были?
Посудомойка• 19 марта 2018
Ответ дляРесничный червь
Не все верно
Форточка с диоптриями
• 19 марта 2018
Ответ дляПосудомойка
Неа.
Не, ну понятно конечно. Те , кто пришли сюда просто «языком потелепать» никогда слово»спасибо» и не услышат
Ответ дляРесничный червь
а у воді - осока, біла кашка, лілії на лататті
Black Umbrella• 19 марта 2018
Пробовала расставить, но текст - бред бредовый. Это я вам как редактор говорю. Перепишите это немедленно!
Форточка с диоптриями
• 19 марта 2018
Ответ дляАнжелика1
Спасибо и вам!)
Посудомойка• 19 марта 2018
Ответ дляФорточка с диоптриями
Из-за того, что вы хамка, помогать вам не хочется.
Форточка с диоптриями
• 19 марта 2018
Ответ дляПосудомойка
Хм ... странно, по-моему вы первая начали высказывать свои недовольства в мою сторону)
Форточка с диоптриями
• 19 марта 2018
Ответ дляBlack Umbrella
К сожалению, не я придумывала)
Каяспер• 19 марта 2018
Ромашки, чебрець, кінський щавель, а у воді - осока біла кашка. Лілії на лататті - пахли, всі ці квіти, землі й води. Старі, дуплясті кудлаті верби-болотянки і кучеряві верболози, увібравши в себе - красу і силу дерев усього світу, давали гостинний затінок.
Річку пройняв легенький рідкий туман. У сизій воді через туман, відбиваються смугами кольори ранкового неба: блідо-рожевий ,жовто-золотистий, ясно-зеленкуватий, блакитний.
Форточка с диоптриями
• 19 марта 2018
Ответ дляКаяспер
Спасибо
Приму в дар• 19 марта 2018
Ромашки , чебрець , кінський щавель, а у воді: осока (біла кашка), лілії на лататті - пахли всі ці квіти землі й води. Старі,
дуплясті , кудлаті верби-болотянки і кучеряві верболози, увібравши в себе красу і силу дерев усього світу, давали гостинний затінок.
Річку пройняв легенький рідкий туман. У сизій воді ,через туман , відбиваються смугами кольори ранкового неба: блідо-рожевий , жовто-золотистий , ясно-зеленкуватий , блакитний ... Имхо
Black Umbrella• 19 марта 2018
Ответ дляКаяспер
Почему осока бiла кашка не разделено? Почему раздлено квiти и землi й води? Почему разделено старi, но не разделено дуплястi?
Автор, тут много ошибок, не берите этот вариант. А с правильным вариантом не подскажу, текст очень мутный.
Black Umbrella• 19 марта 2018
Ответ дляПриму в дар
Во, у вас ближе к правильному, но без пробелов перед зпт и вместо первого двоеточия тире.
Непонятно• 19 марта 2018
После 10 темы автор все таки чему то научилась)писать спасибо,правда после десятка замечаний)))
Приму в дар• 19 марта 2018
Ромашки, чебрець, кінський щавель, а у воді осока, біла кашка, лілії на лататті - пахли всі ці квіти землі й води. ’повість про зубра’ Борис Харчук
Приму в дар• 19 марта 2018
Ответ дляBlack Umbrella
Я с телефона с запятыми пальцем тыкать как получается... Думаю это и так все знают... Первое предложение исправила на точно правильно ниже.
Леплю из пластилина• 19 марта 2018
Ответ дляРесничный червь
Перед ’’ біла кашка’’ запятую забыли)
Приму в дар• 19 марта 2018
Річку пройняв легенький, рідкий туман; в сизій воді через туман відбиваються смугами кольори ранкового неба: блідо-рожевий, жовто-золотистий, ясно-зеленкуватий, блакитний.
Посудомойка• 19 марта 2018
Ответ дляЛеплю из пластилина
* скобку, а не запятую))
Нет там скобок. Осока и біла кашка - это разные растения.
220В• 19 марта 2018
Ответ дляРесничный червь
Я бы через туман не выделяла