Форточка с диоптриями• 19 марта 2018

Помогите, тёк то ещё не спит) Расставьте знаки препинания

Ромашки чебрець кінський щавель а у воді осока біла кашка) лілії на лататті пахли всі ці квіти землі й води. Старі дуплясті кудлаті верби-болотянки і кучеряві верболози, увібравши в себе красу і силу дерев усього світу, давали гостинний затінок.
Річку пройняв легенький рідкий туман. У сизій воді через туман відбиваються смугами кольори ранкового неба блідо-рожевий жовто-золотистий ясно-зеленкуватий блакитний
Посудомойка• 19 марта 2018
Ответ дляMs. При теле
Я бы через туман не выделяла
А отсутствие запятых в остальных местах не смущает?

Irina750• 19 марта 2018
Ответ дляПосудомойка
Одна из....
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2084971
Всю контрольную с советчицей делает.
Ах-ха-ха... вот молодец! Зато человек умеет просить помощь.
Ресничный червь• 19 марта 2018
Ответ дляBlack Umbrella
Пробовала расставить, но текст - бред бредовый. Это я вам как редактор говорю. Перепишите это немедленно!
Это точно
Надо же такой бред бредовый писать ...
тут , мне кажется , как ни расставь знаки препинания , каждый вариант имеет смысл.
Курочка-чубаточка• 19 марта 2018
Ромашки, чебрець, кінський щавель, а у воді осока, біла кашка, лілії на лататті - пахли всі ці квіти землі й води. Старі дуплясті кудлаті верби-болотянки і кучеряві верболози, увібравши в себе красу і силу дерев усього світу, давали гостинний затінок.
Річку пройняв легенький рідкий туман. У сизій воді через туман відбиваються смугами кольори ранкового неба: блідо-рожевий, жовто-золотистий, ясно-зеленкуватий, блакитний.
Тра Ля Ля• 19 марта 2018
Ответ дляКурочка-чубаточка
Единственный правильный ответ. Заявляю как филолог))
Все знаю вдоль и поперек )• 19 марта 2018
Ответ дляBlack Umbrella
.
Ничего не бред, вспомнилась школа, автор там одна минута работы и не стыдно вам
Ответ дляПосудомойка
Не все верно
Вообще не верно

Курочка-чубаточка• 19 марта 2018
Ответ дляТра Ля Ля
дякую.
сама себе прекрасная• 19 марта 2018
Ромашки, чебрець, кінський щавель, а у воді осока, біла кашка, лілії на лататті — пахли квіти землі й води.

Це із оповідання Б.Харчука ’Подорож до зубра’
ZaRaZa• 19 марта 2018
Ответ дляТра Ля Ля
Как филолог, соглашусь))
Finagi• 19 марта 2018
А почему многие ’через туман’ выделяют запятыми?
Finagi• 19 марта 2018
Ответ дляКурочка-чубаточка
Всё правильно! Также б написала.
Обнемашечка• 19 марта 2018
Ответ дляКурочка-чубаточка
У вас правильно, вы молодец.
Обнемашечка• 19 марта 2018
Ответ дляFinagi
Мне тоже стало интересно. Думаю, что путают с уточнением, но здесь не тот случай.
Анжелика1• 19 марта 2018
Ромашки, чебрець, кінський щавель, а у воді: осока, біла кашка, лілії на лататті, - пахли всі ці квіти землі й води. Старі дуплясті, кудлаті верби-болотянки і кучеряві верболози, увібравши в себе красу і силу дерев усього світу, давали гостинний затінок.
Річку пройняв легенький рідкий туман. У сизій воді через туман відбиваються смугами кольори ранкового неба: блідо-рожевий, жовто-золотистий, ясно-зеленкуватий, блакитний...
Анжелика1• 19 марта 2018
После ´у воді´ или двоеточтие, или тире. Но тире, наверное, будет лучше
Не стесняюсь• 19 марта 2018
Ответ дляКурочка-чубаточка
це правильна відповідь)
Матраскин Брат• 19 марта 2018
Ответ дляZaRaZa
Как филолог, соглашусь))
А после воды не нужно тире или двоеточие?
Посудомойка• 19 марта 2018
Ответ дляТра Ля Ля
Филолог, а где ж запятая между легенький, рідкий туман?)))))

Тоскующая• 19 марта 2018
Ответ дляМатраскин Брат
тире нужно
Тоскующая• 19 марта 2018
Ответ дляПосудомойка
не нужно там запятой.
Посудомойка• 19 марта 2018
Ответ дляТоскующая
не нужно там запятой.
Учитесь
ZaRaZa• 19 марта 2018
Ответ дляМатраскин Брат
Нет.
Тоскующая• 19 марта 2018
Ответ дляПосудомойка
легенький і рідкий- однорідні?
не потрібно мені вчитись, дякую
Звезда в шоке• 19 марта 2018
Ромашки, чебрець, кінський щавель, а у воді- осока, біла кашка, лілії на лататті- пахли всі ці квіти землі й води. Старі, дуплясті кудлаті верби-болотянки, і кучеряві верболози, увібравши в себе красу і силу дерев усього світу, давали гостинний затінок.
Річку пройняв легенький рідкий туман. У сизій воді через туман відбиваються смугами кольори ранкового неба: блідо-рожевий, жовто-золотистий, ясно-зеленкуватий, блакитний .
Перед ’пахли’, прям, сомневаюсь. Но дефис, вроле, больше всего подходит.
Тоскующая• 19 марта 2018
Ответ дляЗвезда в шоке
перед ’ і кучеряві верболози’ не нужна запятая. и ’ старі дуплясті кудлаті верби’ тоже без запятой
Гигиенишвили• 19 марта 2018
Ответ дляРесничный червь

Ромашки ,чебрець ,кінський щавель, а у воді осока біла кашка) лілії на лататті - пахли всі ці квіти землі й води. Старі ,дуплясті ,кудлаті верби-болотянки і кучеряві верболози, увібравши в себе красу і силу дерев усього світу, давали гостинний затінок.
Річку пройняв легенький рідкий туман. У сизій воді ,через туман ,відбиваються смугами кольори ранкового неба :блідо-рожевий ,жовто-золотистий ,ясно-зеленкуватий ,блакитний .
Есть ошибки
Гигиенишвили• 19 марта 2018
Ответ дляКаяспер
Ромашки, чебрець, кінський щавель, а у воді - осока біла кашка. Лілії на лататті - пахли, всі ці квіти, землі й води. Старі, дуплясті кудлаті верби-болотянки і кучеряві верболози, увібравши в себе - красу і силу дерев усього світу, давали гостинний затінок.
Річку пройняв легенький рідкий туман. У сизій воді через туман, відбиваються смугами кольори ранкового неба: блідо-рожевий ,жовто-золотистий, ясно-зеленкуватий, блакитний.
Боже, какой бред! Срочно в школу!
Гигиенишвили• 19 марта 2018
Ответ дляBlack Umbrella
Во, у вас ближе к правильному, но без пробелов перед зпт и вместо первого двоеточия тире.
Но все равно с ошибками.
Старі, дуплясті , кудлаті - без запятых
Тра Ля Ля• 23 марта 2018
Ответ дляПосудомойка
В данном случае эти прилагательные характеризуют предмет с разных сторон. Например, в словосочетании ’светловолосая голубоглазая стройная девушка’ тоже не нужны запятые.