Подставка для припева• 25 марта 2018

Підкажіть по документам

В квітні летимо з донькою, 8 років , в Італію. В мене там живе подруга, запросила в гості.
Дівчата, підкажіть, будь -ласка, чи всі документи в мене вже зібрані, чи ще щось треба.

1. Паспорта з польськими прокатаними візами
2. квиткі в обидва боки
3. дозвіл батька
4. дозвіл зі школи, я так розумію що він безтерміновий, виданий в січні.

Все. Чи брати ще свідоцтво про народження дитини?
Аноним_1432• 25 марта 2018
да,если есть разрешение на вывоз, то и свидво просят показать (там написано кто отец)

автор Подставка для припева • 25 марта 2018
Ответ дляАноним_1432
Да, дозвіл є нотаріально завірений, беру ще свідоцтво.
Дякую!’