Попадалочка• 28 марта 2018
Очень неприятный вопрос...фото внутри
Собственно, вопрос: Это грибок или нет??? У мужа появляется периодически и само проходит. Могу я заразиться? Сори за фото
ПотеряласЯ Я...• 28 марта 2018
Відвідайте дерматолога, він зробить аналіз і скаже вам точно чи це грибок чи опрілість. Виглядати може однаково.
Оле Лукойе• 28 марта 2018
Вот эти маленькие белые дырочки - мелкоточечный кератолизис.
Лечится кремами с антибиотиком, дорогими, долго и не всегда успешно.
Балаболка• 28 марта 2018
У всіх паніка, а мені наче хто пудрою дитячою присипав.... Та не схоже воно на себорею взагалі Немає відшарування кожного покрову.