Губной рояль• 31 марта 2018
Загран. паспорт ребенку
Подскажите, пожалуйста, с 1 апреля вводят обязательные загранпаспорта для детей, если ребенок вписан в мой паспорт и вклеено фото, то даже в Египет не попасть, без отдельного паспорта?
дамаАмстердама• 02 апреля 2018
Нет, это не правда. Вчера лично звонила в погранслужбу Украины на горячую линию. У них на сайте есть опровердение. Сказали, опустилось уже страницу на 10 в новостях. Сейчас поищу.
дамаАмстердама• 02 апреля 2018
Скопировала часть 5 абзаца из разъяснений на сайте погранслужбы Украины
Крім того, діти можуть перетинати кордон за проїзним документом дитини і у разі якщо вони вписані в закордонний паспорт одного з батьків, та у його супроводі. В той же час ще 2015 року Державна міграційна служба України припинила виготовлення проїзних документів дітей, а також відмінила внесення дітей в закордонні паспорти батьків. Проте, зазначені документи дійсні до закінчення терміну їх дії, а далі необхідно оформити паспорт громадянина для виїзду за кордон.
Весь текст здесь