Я_поехала• 10 апреля 2018

Шановні юристи , прошу допомоги

Суть питання - чи є в Кодексах ( трудовому чи можливо іншому) така стаття, яка передбачає , що працедавець повинен відпустити батьків на батьківські збори до неповнолітньої дитини. Дякую за допомогу.
Для драки• 10 апреля 2018
Немає

Дон Пэдро• 10 апреля 2018
Нет. По-человечески не можете отпроситься?
автор Я_поехала • 10 апреля 2018
А яким чином працюючи маму можна побачити в школі, з її слів - відпроситись вона не може. Питання про порушення поведінки її дитини.
Анонимчик• 10 апреля 2018
Ответ дляуспокойте_Меня
ну обсудите по телефону, какая проблема?
Анонимчик• 10 апреля 2018
Ответ дляуспокойте_Меня
придите к ней на работу)
автор Я_поехала • 10 апреля 2018
Ответ дляАнонимчик
В тому то і справа, що скаржаться 5 мам і вони прийдуть, а відповідача немає.
Улучшанский-Ухудшанский• 10 апреля 2018
Автор, она просто не хочет приходить вот и все!
автор Я_поехала • 10 апреля 2018
Ответ дляАнонимчик
придите к ней на работу)
Не варіант. Хіба що офіційний лист керівництву з вказанням всієї проблеми. Думаю, що це мамі не сподобається.
Анонимчик• 10 апреля 2018
Ответ дляуспокойте_Меня
вы вообще не в ту сторону думаете. Оставьте в покое работодателя этой мамы, он вообще к вам ни при чем.

Заместитель Анонима• 10 апреля 2018
немає такого, але звичайно, якби в мами було бажання, то завжди можна по-людськи домовитися з роботодавцем
Модные мальчишки• 10 апреля 2018
собрать собрание после рабочего дня - не вариант? У нас собирали на 18-30
автор Я_поехала • 10 апреля 2018
Ответ дляМодные мальчишки
вона працює 12 годин, з 8.00- 20.00
Rosewo• 10 апреля 2018
соберите на 20:30
если те мамы так хотят с ней поговорить, то придут попозже