Пирожкиня• 11 апреля 2018
Оплачиваются ли больничные в выходные?
Больничный лист включает сб и вс, будут оплачиваться только рабочие или все календарные. спасибо.
Омлетик• 11 апреля 2018
Ответ дляЮпитерная
надеюсь вы не бухгалтер по ЗП ...
Надеюсь, что вы тоже. Потому что вы путаете больничные с отпускными.
Юпитерная• 11 апреля 2018
Ответ дляОмлетик
Порядок 1266
’2. Сума страхових виплат застрахованій особі та оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця обчислюється шляхом множення суми денної виплати, розмір якої встановлюється у відсотках середньоденної заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) залежно від страхового стажу, якщо його наявність передбачена законодавством, на кількість календарних днів, що підлягають оплаті’
чем вы руководствуетесь, при расчете и оплате БЛ?