Показушница• 13 апреля 2018
Девочки, какой ширины ваш обеденный стол?
Собираемся менять стол. Стекло и дерево не хочу. Остаются столешницы такие, из каких обычно делают кухни. Проблема в том, что они стандартные 60 см. Если заказывать 80 см, то стол выйдет золотым. Планирую 130*60, хватит для 4 человек?
Результат:
вже голосів:
17 (39.53%)
Лучше переплатить, заказать 80*130
11 (25.58%)
Купить деревянный
9 (20.93%)
Хватит, заказывать 60*130
5 (11.63%)
Свой вариант
1 (2.33%)
Купить стеклянный
Начальник Анонимов• 15 апреля 2018
Ответ дляДайте подуться
Ось фото. Останні три - шов, зверху, проти світла і без прямого світла. Шов видно, але зовсім не критично, по рельєфу майже гладкий.
Дуже гарний стіл вийшов, а чим кромкували? Пластиковою стрічкою чи ПВХ? Також з стільниці зробити хочемо)
Дайте подуться• 16 апреля 2018
Ответ дляПоказушница
Спасибо большое! А в шов вода не попадает? Планирую сделать стол из такой столешницы
Шов практично гладкий, та й ми ще води туди не наливали :) протираю вогкою шматкою, в принципі наразі жодних проблем, користуємося три місяці, поки що стан нового.
Якщо таку стільницю стикувати - може не співпасти малюнок, вийде негарно.
В нас власне добре співпало, бо по стільниці легкий поперечний малюнок під дерево, по малюнку розбіжностей немає, лише по фактурі видно шов.
Дайте подуться• 16 апреля 2018
Ответ дляНачальник Анонимов
Дякую!
Я купувала кромку фабричну власне до цієї стільниці, виробник Кроноспан.