Хочу купити набір) Яку лампу краще брати? Яку фірму лаків, щоб добре трималися?
Наталья-Реся• 18 апреля 2018
Як новачку, рекомендую Вам придивитись стартовий набір з лампою Сан, у мене їх дві - сан міні і на 36 Вт. Тут було багато тем про стартові набори, пошукайте в пошуковику, проте я знаю кількох форумчанок, які купували тут - подумайте про набір Фокс і найкраще, як на мене СНД шеллак - з ним Ви не заробите алергії, дві неділі гарантовано проносите, кольори докупите потім будь-якої фірми, але зараз на слуху Оксі, Фокс, Комільфо, ;Коді оновлений, Харуяма