С перепою• 27 апреля 2018

Avicii міг скоїти самогубство

"Наш любий Тім був шукачем, крихкою творчою душею, яка постійно носила в собі великі екзистенційні питання", - написали близькі Берглінга.
Із їхніх слів, він був перфекціоністом, який тяжко працював і піддавав себе дуже сильним стресам.
"Коли він перестав гастролювати, вн хотів віднайти баланс у житті, щоби добре почуватися і робити те, що любив понад усе - музику. Він щиро боровся з думками про Сенс, Життя, Щастя. Настав момент, коли він більше не міг. Він хотів спокою. Тім не був створений для тієї системи, до якої потрапив, він був чутливим хлопцем, який любив своїх шанувальників, але уникав бути в центрі уваги", - зазначили рідні Avicii.
Джерело: https://tabloid.pravda.com.ua/news/5ae2c84848891/

П.С. Невже наспрвді така успішна людина може бути настільки нещасною?
пу_пугренчик• 27 апреля 2018
творческие люди всегда не от мира сего и что у них в душе никто не знает
автор С перепою • 27 апреля 2018
Ответ дляпу_пугренчик
Ну, це зрозуміло, але чомусь завжди здавалося, що таку позитивну музику може створити тільки дійсно щаслива людина. Внутрішній стан часто відображається на творчості, а в його музиці депресивності ніби й не було...
Отполированный Артем• 27 апреля 2018
возможно у него было состояние когда ничего не хочется и ни в чем не видится смысла
Жена сантехника• 27 апреля 2018
хорошую музыку не пишут счастливые люди.... Только через страдания...
40каградусная• 27 апреля 2018
его в детстве не любили
автор С перепою • 27 апреля 2018
Ответ для40каградусная
его в детстве не любили
З чого Ви взяли?