дама_из_декрета• 27 апреля 2018
Девочки, поделитесь ссылкой на нормальную софтинку виртуальной звуковухи
У меня на компьютере гавкнулась звуковуха. Может, кто-то знает какую-то нормальную виртуалку, которую можно установить, совместимую с Виндоус10?
Белоснежко• 27 апреля 2018
Ответ дляДюймовочка
Міксер мені в очі,це якою мовою?
Какая вы мнительная
дама_из_декрета
• 27 апреля 2018
Ответ дляДюймовочка
Міксер мені в очі,це якою мовою?
Нормальной. Для тех, кто понимает, о чем речь, конечно же...
дама_из_декрета
• 27 апреля 2018
Ответ дляБелоснежко
Какая вы мнительная
Угу... куда ни плюнь... Не понимает, о чем написано, но вставить свои 5 коп - аж бегом...
дама_из_декрета
• 27 апреля 2018
Девочки, не надо упражняться в язвости... Оттачивайте свое змеиное мастерство на мужьях, пожалуйста... Если для вас данный текст о внешней звуковой карте непонятен, пройдите себе мимо, зайдите в темы о тортах, детских кишечных болезнях и изменивших мужьях, - вам это ближе и понятнее...
Спасибо.
Дюймовочка• 27 апреля 2018
Ответ длядама_из_декрета
Після того як прожила 5 років з програмістом я вже вислови ´мамка здохла´ чи ´пісюх повис´ розумію по-іншому)
дама_из_декрета
• 12 мая 2018
Ответ дляСтрекозей
Дешеві всі одно... на Алі дешевше, але довше ждати.
???
Речь шла о виртуалке...
Стрекозей• 12 мая 2018
Ответ длядама_из_декрета
???
Речь шла о виртуалке...
А навіщо просто віртуалку?
Купуємо USB-приблуду, вона автоматично піднімає віртуалку, далі конвертує все в USB-канал, і маємо вже реальні мікрофон і вуха.
Ви ж самі почали ’згоріла звуковуха’...
- 50 грн
А ’на місці’ її продають вже 200 грн:
Ви ж самі почали ’згоріла звуковуха’...
- 50 грн
А ’на місці’ її продають вже 200 грн:
дама_из_декрета
• 15 мая 2018
Ответ дляСтрекозей
А навіщо просто віртуалку?
Ви ж самі почали ’згоріла звуковуха’...
- 50 грн
А ’на місці’ її продають вже 200 грн:
Ви ж самі почали ’згоріла звуковуха’...
- 50 грн
А ’на місці’ її продають вже 200 грн:
Тому що в мене повноцінна звуковуха буде після того, як адмін перебере комп, а приїде він з відпочинку за тиждень ))) З Алі чекати довгенько, у розетках купляти дорогенько ))) У нас взагалі нічого не треба купляти... ;) Сьогодні надибала маски енімалс у мережі Космо по 50 грн, на Алі за 25 грн. беру ))