кнопкодав• 1 час назад

Чому люди не хотять щоб їх називали своїми іменами? Ситуація з дітьми

Гуляли з донькою на майданчику, познайомилася в хлопчиком Леонідом, дітям по 4 роки. Я не задумуючись назвали хлопчика Льоня, як його мама визвірилась… Чуть не криком почала говорити, що його тільки Леонід називати. Я ж не проти, просто не знала, а це прям агресія почалася перед дітьми ще й… Не можна нормроег було сказати? Не приємно від такого
Чемна панночка• 1 час назад
Ответ длякнопкодав
В мене в старшої дитини було два однокласники Олексія, але одного називали Альоша, а інший любив коли називають Олексій, але коли говорили по іншому то не одразу агресією кидався
А вы сразу как видите, что человека раздражает коверканье его имени, так с удвоенным усилием искажаете? Чтобы он максимально агрессию проявлял. А потом - ой, кругом все больные на голову, одна я здоровая, ой, как вашего сына зовут, Сердар, да,? Дарсер, Дарсер, иди сюда, иди

Булку Дай• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
Ну ви ж знали, що дитину звати Леонід, а не Льоня, та це не завадило вам назвати дитину так, як вам захотілось
Так как общепринято, так и называют. У вас дочка в свидетельство рождения Мария? Значит Маша, нравится вам это или нет. Но её всю жизнь так будут называть. Замахается всех ставить на место.
Я натуралка• 1 час назад
Ответ дляБезникаЯ
Мамаша на площадке точно не в себе. Её сына будут называть Леонид только она сама, и ее родственники. Остальные, пока он маленький и будет в школе в том числе, будут называть его Лёньчик, Лео, Лёша, Лёха и т.д.У нас подросток сосед Леонид и друзья его так по разному и называют
Адекватні люли завжли називають людину так, як її представили або вона сама представилася. І не важливо новонароджений це чи дорослий.
Щось не спиться• 1 час назад
На будущее, называйте людей так как они представляются, либо спросите можно ли сокращать. У меня дочка Александра, спокойно отношусь к имени Саша и сама очень часто так называю, но как будто даже приятно что человек думает наперед о таких вещах
Бешене сарі• 1 час назад
Про мам не знаю, но если человек вас просит называть его определеным образом, то просто называйте, или не общайтесь с ним. Меня тоже бесит, когда меня зовут Олена, если я Елена, именно Елена
Вилосипедниця• 1 час назад
Ответ длякнопкодав
А до чого тут «блищати розумом»? Скорення завжди були, звісно якщо людині не подобається коли її називають скороченим іменем, то я не маю нічого проти і тим більше не буду дразнити. Але для чого агресивно відповідати?
Тому що таких розумних як ви багато, мама втомилась від вас
Теща дочки• 58 минут назад
Ответ дляВикасикрет
Якщо дитина представилася як Леонід, то логічно так і називати.
Підозрюю, що дитина мирно жерла пісок і не в курсі драми.
Вилосипедниця• 57 минут назад
Ответ дляБулку Дай
Не будуть її так називати
Точніше будуть тьотки 40+!
Зараз інше покоління дітей, які толерують такі речі
Пухнасті штани• 57 минут назад
Работала с Ксенией. Её часто называли Оксанкой и её это раздражало.

Что-то из разряда ’Марта, Майя - какая разница всё равно весна’

Чемна панночка• 57 минут назад
Ответ дляБулку Дай
Кто все? Имена коверкают только недалекие, до которых не доходят элементарные нормы поведения. Это сразу лакмусовая бумажка, перед тобой мелочный, подлый человек, который даже в мелочах пытается кольнуть
Вилосипедниця• 55 минут назад
Ответ дляПухнасті штани

До речі так
В мене теж є знайома Ксенія(Ксюша), але знаходяться ті, які її пробують називати Оксана.
Але дорослій людині простіше, ніж дитині
Я натуралка• 54 минуты назад
Ответ дляБулку Дай
Так, дитина не застрахована від зустрічей з ідіотами. На щастя, нормальних людей більше, і їм не складно запам´ятати справжнє ім´я людини
Пухнасті штани• 54 минуты назад
Ответ дляМедсестричка
К примеру, меня спрашивают как зовут. отвечаю ’Анна’. в ответ ’Анечка, а вот.... ’
Вы спросили. Я ответила, и это было совсем не ’Анечка’. Что сложного?

Вы даже не представляете, как мою дочь Нину в детском саду заколебали воспиталки и няньки говнопесней ’Нино, мне не всё равно’.
Тупые бабы.
бедный ребёнок.
автор кнопкодав • 53 минуты назад
Ответ дляВилосипедниця
Ну вам же ж сказали, що його звати Леонід. Леонід, а не Льоня. Але ви чомусь вирішили, що це Льоня. Ви перейшли кордони, вам на них вказали
Ок, як скажете
автор кнопкодав • 52 минуты назад
Ответ дляЯ натуралка
Може проблема в тому, що спершу треба думати?
Які ще в мене проблеми підкажете?
Пухнасті штани• 52 минуты назад
Ответ дляБулку Дай
должно быть принято правило спрашивать ’Мария? или можно Маша? как к вам лучше обращаться?’.

и это единственный верный вариант. а не когда кто-то сам решил, что Александру можно называть Шурочкой.
КрестьянинДиор• 51 минуту назад
Ответ длякнопкодав
Автор, ще раз, якщо Вам не доходить з першого разу - називаєте людину іменем, яким вона представилась. Ви шо, Мауглі з лісу?
автор кнопкодав • 50 минут назад
Ответ дляЯ натуралка
Моя доня з дитинства називала себе Марія, але унікуми вважали, що вона Маша, Маруся, Муся та інше...
Зрозуміло, хто такому вчить людей.
«Унікуми»🤦‍♀️
Я натуралка• 49 минут назад
Ответ длякнопкодав
Які ще в мене проблеми підкажете?
1. Проблеми із пам´яттю , бо саме ви не можете запам´ятати ім´я
2. Проблеми із мовним апаратом, бо саме ви не можете його вірно вимовити
3. Проблеми із особистими кордонами, бо саме ви вирішили, що можете на свій розсуд придумувати ім´я людині

Я натуралка• 49 минут назад
Ответ дляПухнасті штани

Правило вже прийняте: як людина себе назвала при знайомстві, так і ви маєте до неї звертатися
автор кнопкодав • 49 минут назад
Ответ дляЧемна панночка
А догадаться спросить вы не можете? Вашего ребенка как зовут? Сейчас сократим наполовину имя, нравится, не нравится, слушайте
Моего тоже сокращают и мое имя тоже, я не кидаюсь на людей
КрестьянинДиор• 49 минут назад
Ответ дляЯ натуралка
І з розумом, якщо дожила до таких років, а правила хорошого тону так і не вивчила
Люблю ХОЛОСТЯКА• 48 минут назад
Ответ дляВилосипедниця
Дітей завжди називають скороченими іменами, а не повними, у всі часи. Виросте, то буде Леонід, а маленький Леонід це Льоня, як не крути. Може ще не тільки повне ім´я, а й по-батькові називати?
Грибной_Дождик• 48 минут назад
Ответ дляБешене сарі
А мені пофіг : і Лєна, і Олена, хоча я Альона.
Іноді можу поправити, іноді постіше не звернуи уваги.
Але щоб бісило, то точно ні
автор кнопкодав • 48 минут назад
Ответ дляВилосипедниця
:) ні, тому що світ змінюється, менше радянщини і більше толерантності до інших
Так і думали, що і тут радянщину всунуть
Скажений гудзик• 48 минут назад
Давно не было срачей с именами))
Пухнасті штани• 48 минут назад
Ответ дляЯ натуралка
а давайте сильно не перегибать.
есть общественные устоявшиеся привычные нормы. и всегда было нормой детей называть уменьшительно-ласкательно. всегда.
КрестьянинДиор• 48 минут назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А Вас ми будемо називати Гнила Петрушка. Бо ми так вирішили
автор кнопкодав • 47 минут назад
Ответ дляБезникаЯ
Если будет учить на всех кидаться, то и специально будут так называть
Пухнасті штани• 46 минут назад
Ответ дляКрестьянинДиор
а связь? логика, ау!