Кривая спроса• 27 апреля 2018
Львовская таможня блокировала кроссы
Кривая спроса
• 27 апреля 2018
Заказали на американском Найк 4 пары обуви 2 мужских одного размера и две пары женских одного размера, сегодня пришёл ответ, что растаможивание блокировано из- за нарушения прав собственности
Заказывали себе, бред такой, как теперь их получить? Неужели судиться
к.Буланова• 27 апреля 2018
’Існує така штука, як митний реєстр прав інтелектуальної власності.
Формально реєстр потрібен для запобігання надходження в країну контрафактних товарів. Ви напевно в декларації зазначили, ще це виріб компанії Apple. Якщо так, то митниця може призупиниити оформлення вантажу, про що повідомить правовласника та вас (що вже зробила). Термін призупинення складає до 10 робочих днів. Протягом цього періоду правовласник повинен звернутися до суду і надати митниці ухвалу про заборону вчинення певних дій у справі про порушення його прав інтелектуальної власності. Або, у разі відсутності вагомих причин вважати товар контрафактним, правовласник може надати митникам письмову згоду на поновлення оформлення товару. Тепер вам потрібно чекати відповіді від правовласника і митниці. ’
Кривая спроса
• 27 апреля 2018
Ответ дляМарафетчица
пусть вернут их сайту, получите рефанд и перезакажите на форварда
Заказывали уже на форварда, посылку держали 10 дней и дали такой ответ
к.Буланова• 27 апреля 2018
Ответ дляКривая спроса
Вы ввозите не коммерческую партию, а для собственного пользования. Что явно видно из количества. Это законно.
Звоните на горячую линию таможни, жалуйтесь. Плюс напишите жалобу на имя главы Львовской таможни.
Должно помочь.
Да будет так• 27 апреля 2018
многие компании не продают свои товары за пределы сша.
тогда вы таки да, нарушаете их условия