Фекла Персиковна• 01 мая 2018

Ви вже вибрали купальник?

Скоро літо і час відпусток. Сьогодні почала придивлятись купальники. Як вам? Покажіть ваші.
Результат:
вже голосів: 69
26 (37.68%) 1
19 (27.54%) Результати
9 (13.04%) 2
7 (10.14%) 5
5 (7.25%) 4
3 (4.35%) 3
когдадеЦкие• 01 мая 2018
Ответ дляMasja
На сколько старше муж?
на 13 лет
автор Фекла Персиковна • 01 мая 2018
А ще цей мені дуже сподобався. Може комусь він дитясий чи дурацький. Мені всерівно. Його я замоалю обов´язково. Шукаю до нього ще другий варіант.
Masja• 01 мая 2018
Ответ дляФекла Персиковна
Нравится, покупайте и носите!
ГендиреХтор• 02 мая 2018
Ответ дляСеменна Семеныч
Так как без пушапа , если груди маленькие? Я с маленькими не могу треугольники надеть. Ужасно выглядит, как лиф который на девочек одевают, у которых там совсем чуток отросло. Прикрывать нечего, а треугольники прицепила )
аналогично