Засомневаю• 09 мая 2018
Кто там на квартиру не может заработать за всю жизнь
На руках этой женщины и на пальцах на две квартиры хватит
жар-птица Нюра• 09 мая 2018
авторе, припустимо, повірю, що на цих руках щось дуже дороге. і що далі? перевіряєте, скільки людей зайде на тему-пустишку, назва якої приваблює можливим рецептом заробити на власний куток? отримуєте задоволення, розчаровуючи людей? інших радостей немає? фу, не розумію таких різких недоброзичливих людей-мізантропів. квартири і достаток це добре, але явно не всім жінкам їхня наявність гарантує душевне благополуччя...
Даю справку• 09 мая 2018
Ответ дляЗасомневаю
Мальдивы так не выглядят ) слышу звон ,да не знаю где он
Похоже на тай. А что с букетом не так? Короче, советчица в своём стиле... все монтаж, все врут...