Налогообложу• 09 мая 2018
Власники кокер спаніеля і просто компетентні дівчата, допоможіть!
Хочемо купити кокера. на що звернути увагу при покупці?
купуємо для себе, тому вимога лише здоров"я і покладистий характер.
З якого віку краще забирати?
Які прививки потрібні на момент покупки?
Якщо цуценя їсть їжу, а не корм, то що має входити в раціон, щоб було здорове?
Як захищати від кліщів?
Які аналізи здоти після покупки, які можливі хвороби можуть бути прихованими?
цуценя купуємо вперше. немаємо змоги купити з крутого розплідника, тому купуємо з рук. Цуценя для дитини 5 років, тому не хочеться травмувати дитину, якщо цуценя смертельно захворіє.
Інших собак, в тому числі дворових не пропонувати. рішення вибору породи остаточне.
Хочу дослідити тему з усіх точок зору. так як поради різняться. буду дуже вдячна за інформацію.
про високу мисочку, вушка, стрижку, вигул тричі в день, постійне прохання їсти, дресуру я вже знаю.
З якого віку краще забирати?
Як захищати від кліщів?
Пенек Возмездия• 09 мая 2018
Обов’язково щоб були перші дитячі прививки, тому краще брати 3 місячного, з паспортом про прививки. Вітаміни, м’ясо, сир та йогурти домашні ідять залюбки
КапитанльнаЯ• 09 мая 2018
Щенку должно быть не меньше 2-х мес. и у него должно быть 2 прививки. Это самый важный минимум хоть для щенка с питомника, хоть с рук.
Ну и если вы берете с рук, то готовьтесь, что это лотерея и покладисты характер и хорошее здоровья вам никто не гарантирует. И это может быть даже и не спаниель, а метис отдаленно похожий на него. Ведь с рук и документов на щенка не будет, т.е. впарить могут кого угодно.
Налогообложу
• 09 мая 2018
Ответ дляПенек Возмездия
дитячі прививки це які? будь ласка, просвітіть.
Пенек Возмездия• 09 мая 2018
І бажано щоб було проглистогонене з відміткою в паспорті, можете взяти паспорт та навіть без собачки проконсультукватись у вашого ветиринара. Коли ми вибирали свого вівчарку, він просто підійшов і став нас нюхати-вже 1 рік наш улюбленець!
Налогообложу
• 09 мая 2018
Ответ дляПенек Возмездия
Пенек Возмездия• 09 мая 2018
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Графік щеплень цуценят включає перше щеплення у віці 8 – 9 тижнів і повторну ревакцинацію у 12 тижнів.
Виробники різні, головне якісною вакциною і перечекати 2 тижневий карантин.
Налогообложу
• 09 мая 2018
Ответ дляКапитанльнаЯ
так( розумію....
Налогообложу
• 09 мая 2018
Ответ дляПенек Возмездия
які вакцини якісні? якщо можете, підкажіть.
Пенек Возмездия• 09 мая 2018
Думки різняться,ми кололи першу Нобі вак здається,точно не пам´ятаю,питайте у ветиринарів
Налогообложу
• 09 мая 2018
Ответ дляПенек Возмездия
дякую!
всегдаДаДа• 09 мая 2018
У нас американский кокер спаниэль,взяли после одной прививки,поэтому на улицу не выходили до всех прививок.На этот период я оказалась как бы в декрете,т.к.постоянно нужно было следить,чтобы в туалет сходил на пелёнку.Изначально перешли на домашнюю еду:кашки,мясо,творожок,яичко...покупали витамины...Самое главное.чтобы вы для себя поняли,что в квартире появиться ещё один ребёнок,у которого может быть понос,рвота...Я брала для дочки 16 лет и то у нас двоих в первое время была депрессия,мы оказались не готовы к этому всему...Сейчас нашему любимцу 4 года,и он всё равно остаётся самым маленьким ребёнком в семье.Один нюанс -нужно постоянно стричь,купили специальную машинку и мне пришлось стать личным грюмером
Не пью, не курю• 09 мая 2018
щодо характеру - беріть дівчинку, вони мають бути слухняніші і спокійніші. Спанієлі попри свою няшність, розводились як мисливські собаки, тому і мислівській, і сторожовий інстинкти в них розвинуті дуже добре. Можуть і курей ганяти, і на чужих агресивно реагувати, тому приділіть увагу вихованню. Не знаю як інші породи, але це страшні ´пилосиси´ - на вулиці все підбирають і їдять. І вдома самі вони дуже нудьгують і роблять багато шкоди, тому прибирайте все, що можна погризти, в пешу чергу бережіть взуття.
Налогообложу
• 09 мая 2018
Ответ длявсегдаДаДа
знаю... два роки тому ми взяли цуцика з вулиці, дитині було 3. виявилось хворе. 2 тижні капання не помогли.... дитина досі думає, що собачка захворіла і її забрала мама, щоб полікувати((( а я 2 місяці спати не могла...
Налогообложу
• 09 мая 2018
Ответ дляНе пью, не курю
хочемо саме дівчинку))))
всегдаДаДа• 09 мая 2018
Ответ дляПлакат с автографом зимы
дякую!
Мы делаем всегда вакциной NOBIVAC,по цене около 300 -350грн...точно не помню ,в этом году ещё не делали прививку...
Налогообложу
• 09 мая 2018
Ответ длявсегдаДаДа
дякую дуже!!!
всегдаДаДа• 09 мая 2018
Ответ дляПлакат с автографом зимы
хочемо саме дівчинку))))
да,берите лучше девочку -они более послушные.У нас мальчик и характер ещё тот...и ещё спаниэли очень прожорливые,у нас всё время пытается где-то что-то стянуть и съесть.
КапитанльнаЯ• 09 мая 2018
Ответ дляПлакат с автографом зимы
хочемо саме дівчинку))))
Сразу подумайте о стерилизации чтобы избежать ложных или нежелательных беременностей, пиометры, РМЖ и прочих прелестей. Стерилизовать необходимо с 6-7 мес., в идеале до первой течки.
КапитанльнаЯ• 09 мая 2018
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Если вы еще и по вакцинам подбирать щенка будете, то точно никого не найдете. Будет хорошо если ему уколят хотя бы самую дешевую вакцину. Те, кто продает щенят ради денег выбором вакцион особо заморачиваться не будут. Так что привит - уже хорошо.
Налогообложу
• 09 мая 2018
Ответ дляКапитанльнаЯ
перша прививка планується на 14 травня. думаю, якщо наполягти.... хоча в записі можуть написати хорошу, а вколоти іншу....
Налогообложу
• 09 мая 2018
Ответ для_Циветта_
Берите после двух прививок и выдержанного карантина.
У щенка должен быть ветпаспорт .
Кормите первое время тем,что и заводчик,а затем можно плавно перейти на удобное для вас кормление.
Обработка от клещей- один раз в месяц каплями,круглый год!
Глистогонка-1 раз в 3 месяца
У щенка должен быть ветпаспорт .
Глистогонка-1 раз в 3 месяца
дякую!!! про кліщів не знала....
Налогообложу
• 09 мая 2018
Ответ для_Циветта_
У щенка должен быть ветпаспорт .
Глистогонка-1 раз в 3 месяца
У щенка должен быть ветпаспорт .
Глистогонка-1 раз в 3 месяца
якщо вам не важко, будь ласка, порадьте каплі?
Ответ дляНе пью, не курю
Ода....у нас спаниель сгрыз вщент коврик из шкуры барана.
Знаете это лотерея. Одним и Барс подходит,а некоторым,как нам ничего не помогает от клещей. Мои собаки сейчас на таблетках Бравекто,так как лечить пироплазмоз я уже замучалась. Главное смотрите на дозировку и подходит ли щенкам и строго по графику обрабатывать. Даже один день просрочки может стоить здоровья щенку
Налогообложу
• 09 мая 2018
Ответ для_Циветта_
дякую за деталі!!! буду дотримуватись.
Ответ дляПлакат с автографом зимы
дякую!!! про кліщів не знала....
Вот как раз сейчас и осенью просто аншлаг в клиниках,пироплазмоз поголовно лечат.
За прошлый месяц двух щенков от прошлых помётов лечили хозяева. Спасибо,что сразу мне позвонили ,как только собакам плохо и не упустили время.
Налогообложу
• 09 мая 2018
Ответ для_Циветта_
так((( ми вже домовились про цуцика, але їхня мама підхопила кліща. сама вижила, але стався викидень.... а так мала б родити завтра....