Мне без сахара• 20 мая 2018
с какого раза забеременели во второй раз?)
Кастрюлька• 21 мая 2018
забеременела со второго раза, через год после первых родов, а вот потом..... с надцатого и разница между детками 17 лет))))
aksinja_kot• 21 мая 2018
друга вагітність була абсолютно не планована, але виявилась анембріонією, і, як результат, самовільний аборт. через рік захищених стосунків з першого разу получилось. чоловік навіть не здивувався. а мені так хотілось, щоб як на відео в ютубі, чоловіки розчулені гарною новиною, ледь не плачуть