Anashe• 24 мая 2018

Слушаете ли вы украинскую современную музыку?

Я просто обожаю песни на украинском, кто что может посоветовать...только современное
kalapynchik• 24 мая 2018
Антитела. Очень мне нравятся
А вообще послушайте Юа ФМ. Там часто крутят именно украинскую современную музыку

mamadoma• 24 мая 2018
Джамала, Двое в коное, ДахаБраха, Onuka, Бумбокс
Матильдa• 24 мая 2018
Sonya Kay недавно услышала, очень понравилась
мама Ярошки• 24 мая 2018
the Hardkiss
krasotuli4ka• 24 мая 2018
Вів´єн Морт, Без обмежень, Мері, Карна, Цвіт кульбаби, Фіолет, Флайзза, Козак систем, Піанобой, Різпус, Рокеш, Хардкіс, Мірзоян, антитіла, Був´є, Гайдамаки, Мандри, Один в каное, Тінь сонця- це усе навскидку з мого плейлиста. Може кого і забула- згадаю, допишу
ok1904• 24 мая 2018
Звичайно.
krasotuli4ka• 24 мая 2018
О Боже. Я про Винника забула))))
Викоооо• 24 мая 2018
Антитела несколько песен есть в плейлисте,любимый Скрябин есть . Джамалу вообще не воспринимаю,отталкивающая она для меня по всем параметрам,что внешне что энергетикой. Не могу слушать её,как и Океан Эльзы тоже..не люблю их. Слушать короче нечего у нас.
Нтавится песня Омаргалиева и Тамерлан Кохаю. Чи шось таке,название не помню.
faustria• 24 мая 2018
The Hardkiss, Антитіла, Океан Ельзи, Скрябін, Дзідзьо, Білик (старі хіти), Бумбокс, Казка, Sonya Kay, Ірина Федишин...

Charming• 24 мая 2018
ПаніВалькова мне нравится
Marina_Pachuli• 24 мая 2018
Ответ дляkrasotuli4ka
О Боже. Я про Винника забула))))
Дійсно, яка вселенська несправедливість! :)))) Ну, Винник - це ’ширпотреб’, образно кажучи)) у нас є справді автетична, цікава, дивовижна музика...
Я не фанат Джамали й ніколи нею не була, але її ’Крила’ взяли мене в емоційний полон й понесли кудись туди, у небо...Космічна музика, насправді... А ці слова...’Чому ти обрав мене, і цей дивний шлях зі мною?На ньому багато каміння є, на ньому гора за горою...’
shantaramm• 24 мая 2018
не слушаю , в машине на природе с флешки , я накидываю разную музыку . Из укр. нравятся единичные песни : Билык - Вибачай , Ассия Ахат --Душа болела , Лама - Знаєш як болить , Тримай , Меладзе+Приходько -- Безответно .
Из фаворитов : Микола Мозговий - Минає день,минає ніч
Тоня Матвієнко - ’А може ти...’ Душа
Христина Соловій - Тримай
Виктор Павлик - Все минуло
Іван Попович - Розлук не буде
Marina_Pachuli• 24 мая 2018
....ONUKA, ДахаБраха, Один в каное, а українські метал-групи - ’Крода’, ’Nokturnal Mortum’, ’Jinjer’ тощо - це ж суцільний драйф, уфф! Шкода, що більшість місцевої публіки, окрім Винника та Павліка, що давно ’канув в Лету’, нічого й не слухають з української музики....((( І така дійсно вельми цікава тема заглухла....((
ol4izzz• 24 мая 2018
Ivan Navi, Daizy Crazy, Мария Яремчук, The MEDS еще
AnnaAk• 24 мая 2018
Один в каное, Океан Ельзи, Мандри, Тінь Сонця
elisyak• 24 мая 2018
Бумбокс, Pianoбой...ну и почти все вышеперечисленное
а еще Талина очень нравится песня Скажи мені, и новый клип Зупинись https://goo.gl/2FkdAE