Коренная киевлянка• 02 июня 2018
Как вам клип и песня?)
Злюка-закусюка• 02 июня 2018
если не смотреть картинку- норм. Но трение голого мокрого тела. Это нечто
Пісня клас, запала в душу, слухала по декілька раз на день, а кліп -краще я б його не бачила- бездарний і пустий, я уявляла, що у цьому кліпі Настя має бути в українській формі, прям така українська дівчина, але кому це потрібно? У неї не той формат творчості.Розчарувалася.