13 июня 2018

Кращий друг чоловіка - жінка!

Така ситуація, у чоловіка на роботі декілька років тому з´явилися нова дівчина. І от відколи вона там почали працювати (секретаркою) чоловік тільки про неї і говорить, у приклад її ставити і тому подібне. Тут вона почала захоплювався його улюбленим відпочинком - ходити з ним у гори, і всюди куди він туди і вона. Зараз він її підвищив до свого заступника, тепер чоловік постійно виконує її роботу. Якщо хтось на роботі слово скаже криве в її адресу, від нього чекай агресії, постійно оправдовує. Одного разу їздили відпочивати із друзями, так і вона тут як тут із своїм сином ( розлучена). У нас 2 синів, молодшому 2 роки буде у липні. Так почалося, що Олеся в декреті була тільки 1 рік, і зразу на роботу пішла, кажу, наймай няню - вийду на роботу ( від минулого літа говорить), в садок беруть лише з 2,5 років. Няні не хоче чоловік! Вже реально дістали постійні розмови про неї, її синочка самого розумного, кота линяючого, нові зачіски, нарощенні вії, про мене стільки не знає, скільки про неї. Реально від одного імені Олеся, мене вже тіпає. Вже не раз питалася, чи щось є між ними, тільки сварки, все заперечує! Постійно відвозить її додому у інший кінець міста. Зараз сказав, що вона- це його найкращий друг! Можлива така дружба?? Я перед одруженням також була у дружніх стосунках з хорошим хлопцем, постійно переписувались, але ж не ставила друга у приклад, і коли чоловік почав ревнувати - якось плавно перестали спілкуватись. Можливо зіпсувати їхню " дружбу"? Бо, або це мене засліпляє ревність, або там набагато більше ніж дружба! Ваші поради?
показать весь текст
фан L.O.S.T. 25 июня 2018
Автор, как у вас дела? Муж с ’другом’ так и дружит? Отпишитесь по возможности. Зацепила ваша тема, у нас тоже была такая ’друг’ (бывшая его), потому понимаю ваши чувства.
автор Козяка-маляка 26 июня 2018
Ответ дляфан L.O.S.T.
Автор, как у вас дела? Муж с ’другом’ так и дружит? Отпишитесь по возможности. Зацепила ваша тема, у нас тоже была такая ’друг’ (бывшая его), потому понимаю ваши чувства.
якщо коротко, то сказав, щоб я йшла, а коли відповіла, що хай він йде, куди подалі, спитала, чи Олесі квартиру набридло знімати, сказала, що зїду, коли знайду достойну заміну житлу. І лише після розлучення. Був скандал, одяг його і з балкона літав. Зараз з нами не живе. Просить пробачення, хоче сім´ї. Не пускаю. Меншого зараз в садочок дала, зараз на кілька годин залишається. Шукаю хорошу роботу. (На старій 1/4 ставки, з/п маленька).
Чула від спільних знайомих, що ’падругу’ звільняють, по статті так точно, ще й можливо подадуть в прокуратуру, щось там з грошима намутила, на велику суму. Незнаю, чи він там приклався, чи реально. Але до нього притензій немає, бо гроші пропали, коли він був у відрядженні. Ще більше місяця назад.
автор Козяка-маляка 26 июня 2018
Ответ дляфан L.O.S.T.
Автор, как у вас дела? Муж с ’другом’ так и дружит? Отпишитесь по возможности. Зацепила ваша тема, у нас тоже была такая ’друг’ (бывшая его), потому понимаю ваши чувства.
А зараз з вашим ’ другом’ як? Розкажіть свою історію, будь ласка.