KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Козяка-маляка

Кращий друг чоловіка - жінка!

Така ситуація, у чоловіка на роботі декілька років тому з´явилися нова дівчина. І от відколи вона там почали працювати (секретаркою) чоловік тільки про неї і говорить, у приклад її ставити і тому подібне. Тут вона почала захоплювався його улюбленим відпочинком - ходити з ним у гори, і всюди куди він туди і вона. Зараз він її підвищив до свого заступника, тепер чоловік постійно виконує її роботу. Якщо хтось на роботі слово скаже криве в її адресу, від нього чекай агресії, постійно оправдовує. Одного разу їздили відпочивати із друзями, так і вона тут як тут із своїм сином ( розлучена). У нас 2 синів, молодшому 2 роки буде у липні. Так почалося, що Олеся в декреті була тільки 1 рік, і зразу на роботу пішла, кажу, наймай няню - вийду на роботу ( від минулого літа говорить), в садок беруть лише з 2,5 років. Няні не хоче чоловік! Вже реально дістали постійні розмови про неї, її синочка самого розумного, кота линяючого, нові зачіски, нарощенні вії, про мене стільки не знає, скільки про неї. Реально від одного імені Олеся, мене вже тіпає. Вже не раз питалася, чи щось є між ними, тільки сварки, все заперечує! Постійно відвозить її додому у інший кінець міста. Зараз сказав, що вона- це його найкращий друг! Можлива така дружба?? Я перед одруженням також була у дружніх стосунках з хорошим хлопцем, постійно переписувались, але ж не ставила друга у приклад, і коли чоловік почав ревнувати - якось плавно перестали спілкуватись. Можливо зіпсувати їхню " дружбу"? Бо, або це мене засліпляє ревність, або там набагато більше ніж дружба! Ваші поради?

13 июня 2018 в 01:27
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
1 aksinja_kot
13 июня 2018 в 01:32  
це якийсь піз*ець....вибачте.... але ніколи б не стерпіла, щоб законний чоловік мене ще з колись порівнював. він трохи тойво?
  • Благодарочка 213
2 aksinja_kot
13 июня 2018 в 01:33  
треба прикривати цю лавочку. баришня взяла чоловіка в оборот, при чому успіх їй показався на горизонті....
  • Благодарочка 146
САМ_ТАКОЙ
3 САМ_ТАКОЙ
13 июня 2018 в 01:36  
Дела...
Його цікавить Ваша думка? За ради Вас, він міг би з нею менше спілкуватись? Адже дружба між чоловіком і жінкою, це ЗАВЖДИ, ризик... тим паче в неї нікого немає..
Поговорити з чоловіком по душах... Ви повинні бути йому кращим другом, а не вона...
Більше спілкуйтесь на одинці, влаштовуйте романтичні вечори, поїздки... йому цього не вистачає..
БезВзяток
4 БезВзяток
13 июня 2018 в 01:36
Да, дружба возможна, но не в вашем случае.

Если романа у них нет, то не потому что Ваш муж не хочет, увы.
Ростки жимолости
5 Ростки жимолости
13 июня 2018 в 01:39  
Конечно это не просто дружба...Автор,она вас высиживает...Тут нужна хитрость и такт.Ее нужно сплавить куда-то...
Кучерявочка
6 Кучерявочка
13 июня 2018 в 01:41 Ответ для aksinja_kot
7 f_inna
13 июня 2018 в 01:44  
А отец ее ребенка не ваш муж случайно?
  • Благодарочка 59
Козяка-маляка
(автор)
8 Козяка-маляка
(автор)
13 июня 2018 в 01:47   Ответ для f_inna
Ні, вона прийшла до них на роботу, коли її сину було 3 роки. В той час була ще щасливо одружена. Вже 2 роки, як розійшлася.
Козяка-маляка
(автор)
9 Козяка-маляка
(автор)
13 июня 2018 в 01:48   Ответ для Ростки жимолости
На пряму сказати, або ця сучка з роботи, і всі стосунки з нею, або ти геть з сім´ї?
10 aksinja_kot
13 июня 2018 в 01:50   Ответ для Козяка-маляка
Цитата:
Ні, вона прийшла до них на роботу, коли її сину було 3 роки. В той час була ще щасливо одружена. Вже 2 роки, як розійшлася.
можливо, Ви надто вдарились в декретні справи. почніть так само, але не нав´язливо, цікавитись ним, не лише в плані сімейних питань, а й чисто його, хай навіть робоче... нехай він чимось почне ділитися. і ви діліться. висижуйте суперницю її ж методами....
  • Благодарочка 21
Кучерявочка
11 Кучерявочка
13 июня 2018 в 01:50
дружба може бути, але не в вашому випадку. у мене був друг, але він і гадки не мав про мої вії, зачіски, манікюр і т.д. Ми могли просто посидіти, випити кави, або що міцніше і розмовляли на сторонні теми - наприклад, спогади про навчання, про минулу роботу (він працював на кораблі і дуже цікаво розповідав), тим паче, я знала його дружину, а він мого чоловіка і ми часто зустрічались сім´ями. А у вас таке каже, ще й порівнює Я б йому порівняла горб лопатою так, що й забув бияк звати ту Олесю
Це перш за все, неповага до вас, сідайте і розмовляйте з чоловіком дуже серьозно - або ви сім´я, або його подружка.
ДеньгиНеСдаю
12 ДеньгиНеСдаю
13 июня 2018 в 01:50 Ответ для Козяка-маляка
Цитата:
На пряму сказати, або ця сучка з роботи, і всі стосунки з нею, або ти геть з сім´ї?
Нет, никогда не говорите - что он может геть из семьи. Вообще не говорите то, чего вы не хотите, иначе дадите ему повод призадуматься: хм.. а может и точно мне уйти..?
Козяка-маляка
(автор)
13 Козяка-маляка
(автор)
13 июня 2018 в 01:52  
Як сплавити кращого друга???? Є якісь ідеї? Знайома подруга, тихенько йому підговорила, розказала деякі факти, ніби Олеся шльондра грязна, але він робить вигляд ніби йому однаково. Це не було моєю ініціативою! Я остання дізналася.
14 aksinja_kot
13 июня 2018 в 01:52   Ответ для Козяка-маляка
Цитата:
На пряму сказати, або ця сучка з роботи, і всі стосунки з нею, або ти геть з сім´ї?
і віддасте його на тарілочці з блакитною окантовкою
  • Благодарочка 17
Лукава_Кiшка
15 Лукава_Кiшка
13 июня 2018 в 01:52  
Спят они и давно. Дружба у них, ага
Козяка-маляка
(автор)
16 Козяка-маляка
(автор)
13 июня 2018 в 01:54   Ответ для ДеньгиНеСдаю
Була серйозна сварка на цю тему, навіть додому перестав возити її на деякий час. Але з сім´ї йти не збирається.
Карта мордвы
17 Карта мордвы
13 июня 2018 в 01:57
Очень хорошо вас понимаю. Сама была в такой ситуации. У нас закончилось разводом. Как я поняла, мой бывший муж очень болезненно воспринимал мои успехи в карьере, потом бизнесе. Хоть я и не стремилась делать карьеру или начинать бизнес. Такие времена. А его ’Друг’очень хорошо им манипулировала, играя на его слабостях. Мы развелись. Они поженились. Но деньги то зарабатывала я! Вот и живет теперь с ней как в аду! А у меня все, слава Богу хорошо. Я замужем. Чудесный муж. Мне было очень тяжело , обидно и непонятно почему БМ так поступил. Но как объяснил мне психолог, мужчины с комплексами всегда ищут оправдания своим деструктивным поступкам. И переубедить их невозможно. И главное! Не выясняйте с ним отношения! Он никогда не скажет правду. Понимаю как вам больно. Успокойтесь. Соберите побольше информации об этой женщине. Врага надо знать в лицо! Может быть обратитесь к психологу. Займитесь собой. Может оказаться, что вы сами не захотите дальше жить с этим человеком. А может увидите что можно изменить в сложившейся ситуации.
ДеньгиНеСдаю
18 ДеньгиНеСдаю
13 июня 2018 в 01:57 Ответ для Козяка-маляка
Цитата:
Ні, вона прийшла до них на роботу, коли її сину було 3 роки. В той час була ще щасливо одружена. Вже 2 роки, як розійшлася.
Просто напрямую смотря ему в глаза скажите вечером после ужина: ’’почему ты ко мне стал так пренебрежительно относиться? И почему постоянно рассказываешь все мельчайшие детали про эту Олесю, которые обычный знакомый не знает?? Ты же понимаешь насколько мне неприятно ЭТО слушать? Представь - что я тебе также постоянно начинаю рассказывать про какого-то Гарика и выхвалять его, что ты на это подумаешь, а??? Ты настолько некрасиво поступал по отношению ко мне в последнее время, что единственное что я сейчас хочу - БОЛЬШЕ НИКОГДА не слышать про эту девчину и не видеть ее в твоей жизни. Только так ты сможешь восстановить мое доверие и у нас продолжится нормальная и счастливая супружеская жизнь’’.
И слушайте что он начнет говорить, пыхтеть мозгом и как будет меняться его лицо. Скажите это и всё, молчок.. Пусть он сам развивает эту тему и теперь подумает - а как ему быть дальше??
Карта мордвы
19 Карта мордвы
13 июня 2018 в 02:00 Ответ для ДеньгиНеСдаю
Цитата:
Просто напрямую смотря ему в глаза скажите вечером после ужина: ’’почему ты ко мне стал так пренебрежительно относиться? И почему постоянно рассказываешь все мельчайшие детали про эту Олесю, которые обычный знакомый не знает?? Ты же понимаешь насколько мне неприятно ЭТО слушать? Представь - что я тебе также постоянно начинаю рассказывать про какого-то Гарика и выхвалять его, что ты на это подумаешь, а??? Ты настолько некрасиво поступал по отношению ко мне в последнее время, что единственное что я сейчас хочу - БОЛЬШЕ НИКОГДА не слышать про эту девчину и не видеть ее в твоей жизни. Только так ты сможешь восстановить мое доверие и у нас продолжится нормальная и счастливая супружеская жизнь’’. И слушайте что он начнет говорить, пыхтеть мозгом и как будет меняться его лицо. Скажите это и всё, молчок.. Пусть он сам развивает эту тему и теперь подумает - а как ему быть дальше??
Супер!
ДеньгиНеСдаю
20 ДеньгиНеСдаю
13 июня 2018 в 02:00
Это не ваша секретутка тему создала?)) - https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2148370
Козяка-маляка
(автор)
21 Козяка-маляка
(автор)
13 июня 2018 в 02:03   Ответ для aksinja_kot
Ні, повірте, я хоч і мама в декреті, але багатьом займаюся, я не схожа на маму-квочку. На вулиці коли гуляю з дітьми, чоловіки хочуть познайомитися. Не один раз пристають, коли забуваю одягти обручку після хатніх справ. Вже 10 років одружені. Їздимо постійно по екскурсіях, буває відвезу дітей до свекрухи, кажу зустрічаємось в кіно. Цікавлюся як пройшов його день, ми розумовляємо, і то не мало. Але чомусь при кожній розмові не обходиться без неї!:((
Козяка-маляка
(автор)
22 Козяка-маляка
(автор)
13 июня 2018 в 02:07   Ответ для ДеньгиНеСдаю
Спасибі, знаючи його швидше за все буде мовчати, а потім яні в чому не було почне розмову на іншу тему. Але реально, Ви сказали просто Супер!!!
Кучерявочка
23 Кучерявочка
13 июня 2018 в 02:08 Ответ для ДеньгиНеСдаю
Козяка-маляка
(автор)
24 Козяка-маляка
(автор)
13 июня 2018 в 02:09   Ответ для ДеньгиНеСдаю
Неа, моя на 2 роки старша мого чоловіка.
Козяка-маляка
(автор)
25 Козяка-маляка
(автор)
13 июня 2018 в 02:10   Ответ для Карта мордвы
Час покаже.
Помогалочка
26 Помогалочка
13 июня 2018 в 02:11   Ответ для Козяка-маляка
Цитата:
Як сплавити кращого друга???? Є якісь ідеї? Знайома подруга, тихенько йому підговорила, розказала деякі факти, ніби Олеся шльондра грязна, але він робить вигляд ніби йому однаково. Це не було моєю ініціативою! Я остання дізналася.
В корне не верные разговоры. Это для дам она ’шльондра грязна’ , а для мужиков, это реклама. Подходи-налетай! Шанс может выпасть)
Еще и в очередь станет
27 Виртуальная Д...
13 июня 2018 в 02:11
Наймите детектива и будет вам счастье
  • Благодарочка 9
28 Миззери
13 июня 2018 в 02:17  
Оно у вас выдержка. Я не ревниваю но тут бы офигела бы и от ревности очень мучалась бы.
Слишком близкие отношения у них, и это хуже чем просто секс на стороне (даже если секса у них нет) тут надо бить тревогу однозначно, судя по всему муж от нее в восторге
  • Благодарочка 42
29 Миззери
13 июня 2018 в 02:18   Ответ для Козяка-маляка
Сложно все, он может так и не порвать и общаться с ней дальше но тайно
  • Благодарочка 5
30 Миззери
13 июня 2018 в 02:22   Ответ для Кюветчица
Кстати да...
Знаю историю про девушку некрасивых и с фигурой не Очень, и как сами мужчины фукали и говорили что у нее лицо убийцы, но когда про нее пошел слух что она любитель секса и в росли огонь то прям очередь выстроилась)
  • Благодарочка 9
Вопрос закрыт