Анонимушка• 13 июня 2018

Догляд за інвалідом похилого віку. 7% чи 10%? Зайдіть хто знає!

Мій дідусь похилого віку інвалід 3 групи, я збираю документи, щоб оформити догляд. В інтернеті почитала, що за догляд за людьми похилого віку платять 10%, а за інвалідами 3 групи 7%, а за престарілими (старше 80 років) 15% прожиткового мінімум. Потім звернулася в соц.захист, з запитанням який відсоток будуть платити за догляду за 70 річним дідусем інвалідом 3 групи, і мені працівниця каже, що тільки 7%, що те, що він похилого віку, то це не рахується.
Може тут є дівчатка з соціального захисту чи ті хто оформив догляд, підкажіть як має бути. 7% чи 10% мають платити?
Персонаж Аноним• 13 июня 2018
Я вообще слышала, что платят 70 грн.Тема мне интересна..послушаю..
Добрый Жук• 13 июня 2018
послушаю, лет 5 назад - было около 120 грн
автор Анонимушка • 13 июня 2018
Ответ дляПерсонаж Аноним
за інвалідом 3 групи?
автор Анонимушка • 13 июня 2018
Ответ дляДобрый Жук
за інвалідом 3 групи? чи за пенсіонером?
Tatius_ka• 13 июня 2018
Ответ дляДобрый Жук
таки было 120
после - около 200. Чуть до 300 не дотягивало
инвлаид 1й группы
автор Анонимушка • 13 июня 2018
Ответ дляTatius_ka
таки было 120
инвлаид 1й группы
не знаєте як мають платити за догляд за пенсіонером-інвалідом 3 групи?
Мона_Лиса• 13 июня 2018
мама лежачая, инвалид 1 группы, платят аж 240 грн
Tatius_ka• 13 июня 2018
Ответ дляАнонимушка
за пенсионером-инвалидом 1й группы платили без малого 300 ((((((((
автор Анонимушка • 13 июня 2018
Ответ дляTatius_ka
дякую
Ух ты какая Я• 13 июня 2018
Вам правильно сказали - 7%, если вы оф. не работаете. Если работаете, то ничего не дадут.
автор Анонимушка • 13 июня 2018
Ответ дляУх ты какая Я
чому не враховується, що дідусь похилого віку? за догляд за людьми похилого віку 10%
Ух ты какая Я• 13 июня 2018
Ответ дляАнонимушка
Вашему 70 и у него 3 группа, он не похилый. Похилый - это без группы, 80+ лет.

Вам еще нужно будет взять бумагу о том, что ваш дедушка нездатый до самообслуговування та потребуе постийного стороннього догляду, вы не должны работать, у него не должно быть опекунов и он не должен числиться как получающий соц. послуги от государства. Кроме того, вам каждый год нужно будет ходить к дерматологу, психиатру, наркологу и фтизиатру для получения бумажки о том, что вы в состоянии оказывать соц. услуги своему дедушке. Стаж вам считаться не будет как и доход, для субсидии.
Капризуля• 13 июня 2018
Ответ дляАнонимушка
пожилой - это от 80 лет
Капризуля• 13 июня 2018
Ответ дляУх ты какая Я

стаж - если не ошибаюсь - как раз считается

Кстати, атвор, придется ОТКАЗАТЬСЯ от надбавки к пенсии за инвалидность - в аншем случае это было 50 грн - ведь будут платить тому, кто СОМТРИТ же ж..
старана дебилов
автор Анонимушка • 13 июня 2018
Ответ дляУх ты какая Я

дуже дякую! Якщо не складно, підкажіть ще по субсидії, якщо я через те, що на рахунку була постійна переплата, я два рази не заплатила в повному обсязі обов´язкову плату, це було один раз в лютому і в квітні, а в червні доплатила, зараз більше 1000 переплата. То мені виплатять монетизацію чи ні?)
автор Анонимушка • 13 июня 2018
Ответ дляКапризуля

старана дебилов
дідусь не отримував надбавку за догляд до пенсії
автор Анонимушка • 13 июня 2018
Ответ дляКапризуля
пожилой - это от 80 лет
де це написано?
Ух ты какая Я• 13 июня 2018
Ответ дляКапризуля

старана дебилов
Ошибаетесь. Только 1 группа или 80+.
Капризуля• 13 июня 2018
Ответ дляАнонимушка
так я про надбавку как инвалида говорю
Капризуля• 13 июня 2018
Ответ дляАнонимушка
де це написано?
в законе
Tatius_ka• 13 июня 2018
Ответ дляУх ты какая Я
Ошибаетесь. Только 1 группа или 80+.
а, ну у нас как раз была 1группа и 80+ возраст
автор Анонимушка • 13 июня 2018
Ответ дляКапризуля
так я про надбавку как инвалида говорю
дякую, він не отримував ніяких надбавок
Кыся-брыся• 13 июня 2018
Я по догляду за інвалідом 1групи який потребує постійного догляду - отримую аж 25грн:)
Не знаю, але здається що стаж повинен іти, але в трудову ніхто нічого не пише, тому ще невідомо чи той стаж врахують.
Lor111etta• 13 июня 2018
Син по догляду за 81 річним дідусем,інвалідом війни 2 групи-десь 31 гр отримує