Аноним• 27 сентября 2012
Луцк или Ровно?
Девочки, если бы вам пришлось выбирать, то какой город для жизни вы бы выбрали?
у Вас питання, якщо чесно, трохи дивне. повинні бути якісь пріоритети і зачіпки. з таким же підходом може бути Ковель чи Житомир.
орієнтуйтеся на потенційне житло, роботу, спосіб життя...
Рівне - більше місто, ніж Луцьк. відповідно темп життя, але і інфраструктура на вищому рівні, промисловості більше. Луцьк - тихенька, спокійніша провінція, де тим не менше є все, що потрібно, а з одного кінця міста в інший маршруткою за 40 хв можна )).
Аноним
• 27 сентября 2012
Ответ дляcranberry
Пріоритети - інфраструктура міста: розважальні центри, супер- та гіпермаркети, театри, кінотеатри, для дітей широкий вибір ШРР та гуртків і т.д. Хочеться взнати яке з цих міст таки місто, а не провінційне містечко.
zacharovashka• 27 сентября 2012
Рівне- я тут все життя живу. пропонувалось жити в Луцьку,але мені там не подобається. живуть родичі в Луцьку всі вихідні проводять в Рівному)))))
Аноним
• 27 сентября 2012
Ответ дляcranberry
це 2 обласних центра, в обох містах є все з того, що Ви написали. ціни приблизно однакові. подивіться самі в інтернеті, що більше подобається.
просто, мені так здається, варто відштовхуватися від можливостей працевлаштування і проживання, а не розваг і гуртків
Якраз з працевлаштуванням та проживанням проблем нема, вийшло так, що є можливіст обирати між цими 2 містами.
zacharovashka• 27 сентября 2012
Ответ дляcranberry
тоді прислухайтесь до своєї інтуіції
.
повинні бути якісь внутрішні відчуття, де тобі ближче...
бо зі сторони ’кожна жаба своє болото хвалить’
. повинні бути якісь внутрішні відчуття, де тобі ближче...
це точно)))
Аноним
• 27 сентября 2012
Ответ дляcranberry
тоді прислухайтесь до своєї інтуіції
.
В тому і проблема, що ні там ні там не була)))
Аноним
• 27 сентября 2012
Хочеться почути відповіді від тих, хто має можливість порівняти...
Луцьк поєднує в собі сучасне місто з розвиненою інфраструктурою та місто зі старовинною європейською архітектурою, яка збережена до сьогоднішнього дня в хорошому стані. Ціла купа кафешок, музеї,кінотеатри,розважальні центри, затишні європейські ресторанчики,парки, спорт.школи,басейни, стадіон, багато стокових магазинів,базари,гіпермаркети, легендарний Луцький замок Любарта.... в нас дуже гарне європейське місто!
zacharovashka• 27 сентября 2012
мені Рівне більше подобається))) в Луцьку частенько раніше була. родичі які переїхали вм Луцьк сумують за Рівне, але так склалось,що там жити прийшлось. але всі звикають, тому вам ніхто не скаже де краще,а де гірше. Рівне,зараз розбудовується, все відреставровують. тут класно)))))
Аноним• 27 сентября 2012
і ще є таке одвічне питання: чому Рівне, якщо воно абсолютно все на пагорбах
zacharovashka• 27 сентября 2012
Рівне, не правильно переведена назва Ровно. Було 100 містом))))На російській мові звучить Ровно 100. а на укр перевели Рівне)))
Аноним
• 27 сентября 2012
Ответ дляcranberry
Ви плануєте ЖИТИ в місті і там НЕ БУЛИ???
а що заважаєте з*їздити??? і навіть якщо щось заває - все одно знайдіть час і поїдьте!!! подивіться житло, сусідів, потенційний дитсадок, школу і т.д.
Звучить дико, але маємо те, що маємо. Робота та забезпечення житлом на чоловікові, а від мене тільки вибрати. Справа в тому, безпосередня робота знаходиться на однаковій відстані від Рівна та Луцька. Тому є можливість вибирати. А оскільки я мама 2 дітей, то для мене важлива інфраструктура міста.
zacharovashka• 27 сентября 2012
точно не сказу за яких часів. а ще є таке :Рівне - згадується з ХIII століття. Назва слов´янська, можливо походить від слова ’рів’ із суфіксом -н-, який утворює прикметник, і закінченням середнього роду. Такі назви поширені на Волині, де знаходиться Рівне; основи їх легко пояснити, використовуючи слов´янські мови (Дубно, Ратно, Березно та ін.) За іншим тлумаченням, ’рівне’ назване за плоский рельєф місцевості.
Аноним
• 27 сентября 2012
Скажу так, зараз живемо в мегаполісі і діти звикли до цього життя. Та й ми самі...))) Тому, хелп!!!
Аноним• 27 сентября 2012
Если Вы сейчас живете в мегаполисе,Вам и в Ровно и в Луцке,будет очень тяжело,по себе знаю.Я живу в Луцке,этот город мне красивее чем Ровно,но инфраструктура меньше развита,Ровно интереснее по развликалкам,даже помню были времена когда мы в Ровно на дискотеки ездили (ну это ,так к слову)
zacharovashka• 27 сентября 2012
мені здається як привик до одного міста,то в любе переїдь,буде дуже тяжко звикнути. я з Соборної( район малятко) переїхала на Північний( рівняни знають де це). то ще звикнути не можу)))), а це 5 зупинок маршруткою, 20хв їзди.
так що треба буде довго в ритм входити))))
Ответ дляАноним
якщо у Вас є можливість обрати, то зробіть свій вибір зважено. а для цього разом з чоловіком поїдьте і подивіться. тут Вам вибирати, а наші поради дуже і дуже суб*єктивні...