Моль Молливна• 26 июня 2018
Якою програмою користуєтесь на телефоні для дисконтних карток?
Доброго дня. Я використовую приват24, АЛЕ В БІЛЬШОСТІ МАГАЗИНІВ НЕ СПРАЦЬОВУЄ. тАК ВЖЕ НАБРИДЛО НОСИТИ ЦЕЙ ПРЕС КАРТОК.
От вже дійшло до того, що годинником розрахуватись можна, а дисконт треба з собою носити. Може порадите?
Моль Молливна
• 26 июня 2018
Ответ дляМорская свинка
Пин бонус, но в Сильпо не читаемые карты (((
тільки в сільпо?
КлараЦеткин• 26 июня 2018
yocard от unicredit;
wallet - но на украине он дисконтные почти не читает(... кстати там же - айфон сейчас и обычной кредиткой может платить безконтактно.