Чудо Ф_ф КеДаХ• 05 июля 2018
Випадіння волосся і ОК?
У мене сильно випадає волосся. Зовнішні засоби результату не принесли. Тому здала кров на гормони і виявилось, що у мене підвищена кількість чоловічих гормонів і це призводить до випадіння волосся на голові і його росту в непотрібних місцях. В мене досить волосаті руки. Ноги доводится брити щодня інакше катастрофа. Також є пушок над верхньою губою. Для вирішення моїх проблем гінеколог назначила ОК. Але в інтернеті досить багато противоріч щодо впливу ОК на волосся. Що ви думаєте з цього приводу?
Божий одуванчик• 06 июля 2018
Ответ дляЖелезный коготь
а чье производство?
Жанин производит Байер, а то что назначили автору точно не знаю, похоже что Экзелтис, но не уверена