Повелитель интернета• 07 июля 2018

Навіщо брати в хрещених? Щоб потім на них «їздити»?

Дівчатка, так сьогодні обідню стало. Я не розумію, навіщо запрошують бути хресними батьками? Невже, лише для своєї власної вигоди.? Так хочеться просто насолоджуватися спілкуванням з такими рідними людьми. Я хресна мама дівчинки , вже 5 років як. Завжди з любов‘ю відносилася до манюня, як до своєї рідної донечки. Дуже люблю її , коли бачимося - не відпускаю з рук, так мені хочеться її обіймати, гратися з нею. Бачу рідко, тричі десь на рік. Але завжди передаю подарунки на ДН ( 100-1500 грн), на НР( 300-500 грн), коли приїзжаю в рідне місто, де вона живе, при кожній зустрічі щось дарую, на суму 400, 200, 500 , 1000грн. Вчора вона сказала, що хоче одну річ - ціна 300 грн, сьогодні купила їй, мені приємно виконувати її бажання. Бачу, що потрібне взуття- купую якісне, ще й одяг додатково. Також віддаю весь одяг своєї дитини. Вчора домовилися поїхати сьогодні на природу, сьогодні звоню домовитися про час - мені відповідають, що через 20 хвилин вони будуть готові, і запитують мене , коли ми їх заберемо на своєму авто. Я здивована, тому що ми ще з батьками і вони про це знають, кажу що місць немає. Ціна таксі 30 грн. Після розмови мені через годину сказали, що татка дома немає десь, чекають, ще через дві таке саме, але вони будуть. Потім я вже не звонила, але і мені ніхто не подзвонив більше. Якщо образились, що не вернулися за ними на авто, сказали б відразу, що не виходить поїхати , ми б не накупляли лишніх продуктів і не тащили б гору всього іншого для великої кількості людей. Та й чекали ми їх, шашлик гріли в покривалах, не їли. Стало обідно, я просто хотіла провести час разом, погуляти з похресницею, а вони так негарно повелися з нами. Як далі себе вести з ними ?
Веселуха Муха• 07 июля 2018
Вы слишком увлеклись, умерьте пыл

Инфотуфелька• 07 июля 2018
у меня нет кумовей
Коренная киевлянка• 07 июля 2018
Тю. Я бы высказала все это в лицо. Что так по свински не поступают. Вы потратили деньги на продукты, ждали их ! А «доставку» на банкет им никто не обещал !
Улыбчик• 07 июля 2018
Если Вы правду написали. То мое общение на этом бы закончилось.
У меня похожая ситуация была. И как бы я не старалась всеравно в итоге не обшаемся с крестником.
Инфотуфелька• 07 июля 2018
Автор, говорите в лицо, не молчите!!!
Мне сегодня помогло со свекрами... хотя в прошлый раз они со мною 3 года не разговаривали
Мотылек• 07 июля 2018
Я такая что в лицо стараюсь говорить. В топку таких людей. Недавно была похожая ситуация. Я наготовила а половина людей которые обещали до последнего что придут не пришли. Ну, так и до свидания и больше никаких ’гулянок’
автор Повелитель интернета • 07 июля 2018
Дівчатка, а я просто в шоці сьогодні, зовсім не можу зрозуміти, як себе вести далі. Кожне написане слово правда, раніше наші зустрічі були теплі, сімейні, а потім щось пішло не так, мене навіть з ДН не привітали, ось так, але я то пропустила, бо не хотіла втрачати спілкування з позресницею, та й далі не хочу .
fomtan• 07 июля 2018
Спробуйте просто спокійно розпитати, що трапилось. І скажіть, що вам шкода, що так вийшло адже Ви чекали їх.
Впевнена, що все можна обговорити.
Украиночка• 07 июля 2018
Ответ дляПовелитель интернета
автор вы хороший человек.и кстати не поздравить на Д Р вас это уже не есть хорошо.не надо подарков но позвонить.и нахальство что вы должны такси для них быть.просто они не хотели и отмазывались.честно скажите куме в лицо почему она так себя ведет

fomtan• 07 июля 2018
А взагалі, дуже співчуваю, що так. Іноді мої шляхи з друзями розходяться, і це дуже-дуже сумно. Так буває: різні очікування від стосунків, заздрість, хтось починає швидше розвиватись і тд. І ми розходимось різними шляхами :(
Да Щас же• 07 июля 2018
Если вы пригласили свою крестницу, то сами ее и забирайте. А вообще, когда вы брали на себя такие обязательства должны были понимать, что вы как вторая мама должны больше не столько подарки дарить, сколько заниматься воспитанием а также общаться со своей кресницей.
Веселуха Муха• 07 июля 2018
Ответ дляПовелитель интернета
Вы слишком выкладываетесь. Доверьтесь интуиции, и все будет ок. Это все расстояние и редкие встречи... Дружба уходит, бывает...
Я запропонувала взяти похресницю з нами, я б на руки взяла. Я хотіла її ще на море повезти в серпні, вона ще не була, дуже хочу дати і показати їй те, чого батьки поки не можуть. Якщо відпустять саму, то повезу, якщо лише з мамою- то не буду за всіх платити, як думала раніше. Сказати в обличчя, що образилася за сьогодні не зможу, я не люблю і не вмію таке робити, я навіть не уявляю, що таке може бути. Завжди спілкувалися з собі подібними , тому раніше такого на траплялося.
А дарувала їй подарунки від чистого серця, моїй дитині також дарували багато подарунків , те чого ми не могли купити їй. Дитинство швидко проходить і не завжди батьки мають кошти на дитячі забаганки, моїй купували і я хотіла дати радість похресниці.
Из Хацапетовки• 07 июля 2018
По какому принципу вас брали крестной? Я так понимаю, по вашему кошельку.
Ответ дляИз Хацапетовки
Та ні, на момент хрестин не мали великого гаманця , різниця фінансова між нашими гаманцями була і є, але спілкувалися завжди добре, не звертали но то уваги. Ми молоді, життя лише починається, які гаманці? Кожен розвивається і росте , тому гаманці будуть наповнюватися і в них також , просто потрібний час.
Запароленое одеяло• 07 июля 2018
Очень жаль, что первым делом считают деньги. А может у них что-то случилось? Позвоните и спросите. Людям дан дар общения, почему игнорируют многие это?
Organic• 07 июля 2018
Ответ дляИнфотуфелька
у меня нет кумовей
аналогично
Organic• 07 июля 2018
Ответ дляПовелитель интернета
чем больше будете перед ними расшаркиваться, тем больше будут нос задирать. На нет и суда нет. Вам меньше трат будет.

Ms. Сама прямота• 07 июля 2018
Ответ дляДа Щас же
ну кто ей позволит воспитывать чужого ребенка?
Веселуха Муха• 08 июля 2018
Ответ дляПовелитель интернета
Вы хотите для ребенка стать лучше мамы? Этого не стоит делать. Ничего страшного что ребенок еще не был на море, в таком возрасте достаточно речки. А если вы начнете прыгать выше маминой головы - оч. просто испортить отношения и внутри семьи между мамой и ребенком и с вами. Подарков на ДР и Новый год вполне достаточно