Пацаааааааан• 07 июля 2018
А ви чули? Вперше на ютюб україномовна пісня досягла такого рейтингу
Перше місце чарту кліпів в українському сегменті YouTube зайняв кліп гурту KAZKA “Плакала”. Кліп завантажили на YouTube 17 травня цього року. За 6 тижнів він перемістився з 59-го місця на перше. Пісня без кліпу 9,8 мільйонів переглядів
Любящая болтать• 08 июля 2018
Ну и бренди. Прям грустно, что такая галиматья так прям нравится.
Гимн жертв, написанный по покупке, не иначе.
Замiсть плакати, взяла пательню i дала просратись
КараПузовна• 08 июля 2018
Ответ дляПацаааааааан
Я в шоці від людей які не мають почуття такту. Для чого писати речі котрі можуть когось образити, навіщо робити провокацію. Можна ж думку висловити інакше. Не розумію...
это все отсутствие культуры и возможность анонимно (безнаказано) нагадить.
мне песня понравилась, надо дать малой послушать ей 7 лет, уверенна понравится.
из украинских мне нравится онука хардкис, молодцы ребята, делают музыку на уровне
Пацаааааааан
• 08 июля 2018
Ответ длячурчхела
Послухайте the Hardkiss Журавлі, теж 9+ млн!
Моя любов!
КараПузовна• 08 июля 2018
Ответ дляЛ Оксана
А ось кліп:
это не клип.
это нарезка какая то под музыку
там солистка с хардкис вставлена, к чему она там?
это нарезка какая то под музыку
Оно само купилось• 08 июля 2018
Ответ дляАгатаХристя
Удалено администрацией...
Может вы не то слушаете? Я кончно понимаю что по сравнению с Леонтьевым и Кирокоровым нпример Вакарчук и Кузьма выглядят странно... но не стала бы та однозначно выражаться
Ответ дляМорковку дай
А чем она вам не угодила? Нарисуй мне барашка - отличная же) много хороших композиций с текстом, с мыслью
Я Мілен ніжно люблю насправді, але у неї є декілька таких пісень, яких не сприймаю через мої особисті заморочки, хоча мелодія у них чудова. Зараз не можу згадати, яка саме пісня мене розчарувала.
Трохи не в тему, але був період, коли запускала її музику для фону щодня, і прозріла, коли моя 2-річна мала, яка тоді тільки тарабарською говорила, стала досить чітко підспівувати ’лялям’ ’F**k them all’. Довелося фільтрувати плейлист.
pristinanna• 08 июля 2018
Ответ дляirina _d
Из них поллимона от одного слушателя, пытающегося разобрать слова
ТОЧНЯК!!!!!!!!!!!!
Пацаааааааан
• 08 июля 2018
Ответ дляНифига_ни_ни
чего вы так...ну прав же человек...
Ну эти шмары подзаборные...НикитА..А оля Цибульська...?...
Дарование завидное Ирка Федышина... ну люди,это ж и правда - позор носкам(
Да,Кузьма был талантлив,умен и достоин,Царствие Небесное...
Из нынешних только НеАнгелы нормальные девочки такие,хоть слущать можна по трезвяни....
Ніхто не сказав, що слухає . Я взагалі не знаю, що там співає Цибульська чи Нікіта. Мені подобається Антитіла- Люди, як кораблі, Океан Ельзи, майже усе. Зараз заслухаюся - Без тебе. The hardkiss- Журавлі. Соловій має чудові пісні. Дуже багато гарної, якісної музики.
Пацаааааааан
• 08 июля 2018
Ответ дляКараПузовна
Так
АБВГДэшница• 08 июля 2018
Терпеть не могу эту и остальные украинские песни ,какие сейчас стали массово крутить на радио.
Эту как слышу сразу переключаю, что там может восторг вызвавший
Путающаяся• 08 июля 2018
Ну такое,одноразовое мыло. Не поняла и хорошей музыкой это нельзя назвать.
Пацаааааааан
• 08 июля 2018
Ответ дляАБВГДэшница
кожному своє. Школа Вас чомусь.
Пацаааааааан
• 08 июля 2018
Ответ дляАБВГДэшница
шкода* Я Вам подобається? Хотілося б почути
Блондинка в Законе• 08 июля 2018
Ответ дляТрамвайGirl
Вот классная песня, а не ваши очередные поющие трусы:
так, так, Пающие Трусы - группа Кузьмы, у них практически все песни со смыслом ;)
АфродитаПетровна• 08 июля 2018
Ответ дляirina _d
Мое впечатление, что воспринимают на слух как этнику какую-то, ибо я, украиноязычных, только припев могу расслышать вразумительно
Так, погоджуся з вами. Можно розібрати тільки рефрен. Ще й кошеня якесь піднявкує.
Кучерявочка• 08 июля 2018
Ответ дляАфродитаПетровна
а я все чітко розумію, з першого разу підспівувати почала.
Автор, дякую, класна пісня, скачала))
бифидобактерияЖоржик• 08 июля 2018
Ответ дляirina _d
Я тоже не понимаю ни смысла , ни слов. Мне не нравится вообще. От чего восторг у людей?
бифидобактерияЖоржик• 08 июля 2018
Ответ дляAnnaSmith
От слова:
Врятую світ слів твоїх буду - ціла
За рік образ не складу ціну я
Горять мости горять і сліз моря
Та знай, це гра моя менше слів - більше діла
Врятую від слів твоїх хоч би тіло
Загнав під лід не знайду душу я
Болить, ой як болить і кров кипить
Та донька вже не спить, менше слів - більше діла
Поплакала і знов фіалка розцвіла
Засяяв день таємними знаками
І мама молода й закохана мала
На кухні всі однаково плакали
Зотліла ніч, зранку все стало сіре
Знайти нові кольори мушу я
А лице умий дощем, що треба ще?
Хай серцю під плащем - менше слів, більше віри
Поплакала і знов фіалка розцвіла
Засяяв день таємними знаками
І мама молода й закохана мала
На кухні всі однаково плакали
Врятую світ слів твоїх буду - ціла
За рік образ не складу ціну я
Горять мости горять і сліз моря
Врятую від слів твоїх хоч би тіло
Загнав під лід не знайду душу я
Болить, ой як болить і кров кипить
Поплакала і знов фіалка розцвіла
Засяяв день таємними знаками
І мама молода й закохана мала
На кухні всі однаково плакали
Зотліла ніч, зранку все стало сіре
Знайти нові кольори мушу я
А лице умий дощем, що треба ще?
Поплакала і знов фіалка розцвіла
Засяяв день таємними знаками
І мама молода й закохана мала
На кухні всі однаково плакали
’Гениально’

nata_mostova• 08 июля 2018
Ответ дляПацаааааааан
Ось.
Люблю его, но драйвовых песен почти нет сейчас у него, как в первых альбомах, а очень жаль.