Пушистый Пельмень• 08 июля 2018

Я щаслива!!!

Вчора здійснила свою мрію - стрибнула з мосту у Кам"янець-Подільському (роуп-джампінг).
Неймовірні відчуття! Емоціїї переповнюють! Нікого не закликаю, просто ділюся!
Наступний крок - стрибок з парашуту.
Всім гарного дня!
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Нік - саме те )))
с_переулочк­а• 08 июля 2018
Стрибок « з парашуту» це і я можу ))
Скользкая• 08 июля 2018
Класс! А я хочу в Киеве прыгнуть) знакомые ребята этим занимаются, но немного боюсь...
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Ответ дляс_переулочк­а
Стрибок « з парашуту» це і я можу ))
Як же без вас
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Ответ дляс_переулочк­а
Стрибок « з парашуту» це і я можу ))
Виправлю ’з парашутом’ - так добре :)
ХикориДикори• 08 июля 2018
Как мало надо для счастья)))
Не будь КакСвета• 08 июля 2018
не я описаюсь от такого экстрима
с_переулочк­а• 08 июля 2018
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Як же без вас
Без обід,автор,але захоплюючись екстримом ,ну то вже варто знати ,як правильно назвати
с_переулочк­а• 08 июля 2018
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Виправлю ’з парашутом’ - так добре :)
Добре ),для Вас перш за все
Фантазерша• 08 июля 2018
Автор, скільки це коштує?
Летчица• 08 июля 2018
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Ответ дляФантазерша
Автор, скільки це коштує?
290 грн без відео. З відео + 10 грн.
Всех анонимов аноним• 08 июля 2018
Правильно у Кам`янЦІ-Подільському. Відмінюється і перше слово и друге
КинДза• 08 июля 2018
Мені адреналіну в організмі і так вистачає. Але рада, що ви щасливі))
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Ответ дляс_переулочк­а
Нууу... Взагалі знаю. Але на емоціях написала не у тому відмінку. Це ж не злочин?
називний парашу́т
родовий парашу́та
давальний парашу́ту, парашу́тові
знахідний парашу́т
орудний парашу́том
місцевий на/у парашу́ті
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Ответ дляЛетчица
https://www.youtube.com/watch?v=VlnrfizdvXU
О, я пам’ятаю цей виступ Петросяна )))
Я ціла і неушкоджена :)
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Ответ дляВсех анонимов аноним
Добре
Меряю от 0• 08 июля 2018
Я очень хочу, но боюсь, после полета дочи на парашуте за лодкой в прошлом году. Ей стропами закрутило руки, потому что при взлете неправильно поставили. Сначала она кричала, потом поняла, что ее не слышат и начала выпутываться сама. Благо занимается пол дэнсом и руки сильные. Как она выпуталась и не сложила парашут для меня зазадка. Руки поопухали, синяки несколько месяцев сходили.
Меряю от 0• 08 июля 2018
Кстате в Каменце несколько лет не прыгали, потому что девушка разбилась при прыжке
Не будь КакСвета• 08 июля 2018
Ответ дляс_переулочк­а
а у меня вообще парашют
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Ответ дляМеряю от 0
Співчуваю. Все розумію. Донці здоров’я, вам щастя
На привозе• 08 июля 2018
Я равнодушна к такому экстриму, более того боюсь. это на любителя
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Ответ дляМеряю от 0
Так, читала про той випадок. Жахливо! Декілька років була заборона на стрибки. Зараз знову дозволені. Ніхто нікого не закликає. Але відчуття дійсно класні. І страх, і щастя, і сльози... І бажання повторити це ще раз :)
Прыг-скок• 08 июля 2018
поздравляю!
мы там как раз были недельки две назад
но я бы не прыгнула. видела куда!!!
с_переулочк­а• 08 июля 2018
Ответ дляЯ Вас не боюсь
називний парашу́т
родовий парашу́та
давальний парашу́ту, парашу́тові
знахідний парашу́т
орудний парашу́том
місцевий на/у парашу́ті
Звичайно що не злочин))
Голубая фишка• 08 июля 2018
Двое кого я лично знаю после прыжка с парашута поломали ногу, у одного очень серьезный перелом восстанавливается уже второй год ( так что эмоции эмоциями а трезвая голова должна быть, если есть дети мне вообще не понятна эта глупость и отвага
Люблю_джаз• 08 июля 2018
вы были в подгузнике ?
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Ответ дляЛюблю_джаз
вы были в подгузнике ?
:)))) Ні, а потрібно?
Джинцы на Флиси• 08 июля 2018
Нравится рассказ Чепиноги «Парашутізм».
Джордж Буш старший відзначив своє 90-річчя стрибком з парашутом. Респект старіку! А я стрибав з парашутом рік тому, в Австрії. Якось я говорив з Віталієм Кличком на всякі житєйські проізвольні тєми, і він мені розказав, що останнім часом любить стрибать з парашутом. Я розчулився і сказав, що тоже хочу попробувать, хоч насправді й не хотів...

Ну, у Віталія німецька ментальність і він уже не поніма, що в Україні ’хочу’ - означає: ’в принципі, можливо, колись, навєрно можна було б попробувать, скорєй всєго, хотя, конєшно, вряд лі...’...

То через два дні мені передзвонили і сказали: гер Чепинога, шнель, гоу ту Тіроль, парашютен, люфтваффе, слава україні... Я перелякався, ну поїхав... Сначала я там два дні адаптірувався, в основному в барі, а потом поїхав стрибать...
Дальше по ссылке
http://uainfo.org/blognews/339952-parashutizm-znat...
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Ответ дляДжинцы на Флиси
Нравится рассказ Чепиноги «Парашутізм».

Дальше по ссылке
:)))) Дякую! Прочитала :)