Статус Ква• 11 июля 2018
Соцзабез.виплати
Отримувала допомогу по догляду за дитиною-інвалідом. Сьогодні офіційно працевлаштуватись.Ще потрібно повідомити про роботу,чи вже нарешті вся інформація по інтернету передається та повідомляти не потрібно
Статус Ква
• 11 июля 2018
Невже ніхто не в курсі(. Це всерівно що отримувати будь-яку соціалку,а потім змінився дохід
Я не такая• 11 июля 2018
Ответ дляСтатус Ква
я когда оформляла - то писала от руки - ознайомлена, про місцевлаштування зобов*язуюсь повідомити в 3-денний термін
але це було при оформленні допомоги
скажіть будь-ласка - чи знімають тепер з Вас надбавку по догляду?
але це було при оформленні допомоги