Кокосиха• 12 июля 2018
Чи буде правомірним звільнення?
Доброї ночі ! Суть питання полягає в наступному. Працівник органу місцевого самоврядування заступник голови сільської ради, особа обирається депутатами, тобто посада виборча) йде у відпустку в зв´язку з вагітністю та пологами за 2 місяці до чергових місцевих виборів. Після народження дитини працівнику надається відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку, відповідне розпорядження підписане новообраним головою.
Чи має право працівник вийти з декретної відпустки на своє місце роботи чи має бути звільнений у зв´язку із закінченням строку повноважень ради, оскільки обирався депутатами попереднього скликання? Дякую.