Коварная Зая• 12 июля 2018

Купити в Києві білоруські рублі десь можна?

Їде підліток, у Білорусі неповнолітньому не поміняють. Супроводжуючий дорослий, очевидно, не хоче морочитися, уже зараз наголошує, щоб діти зразу їхали з білоруськими грошима. Але де їх купити? Буду вдячна за підказки.
tsibinanna• 12 июля 2018
На крещатике куча обменок таких видела. Не знаю точно про бел.рубли. но разная валюта есть

А Я Самая Самая• 12 июля 2018
В переходе метро майдан незалежности в обменках любая валюта есть, еще можете посмотреть finance.ua, там тоже бывают
Аленка 80• 12 июля 2018
Чем едут?
В поезде полно менял на границе
На привозе• 12 июля 2018
Ваша дитина не на скаутське Джамборі їде? Бо у нас теж така заморока виникла..
автор Коварная Зая • 12 июля 2018
Ответ дляНа привозе
Ага)))
автор Коварная Зая • 12 июля 2018
Ответ дляАленка 80
Чем едут?
В поезде полно менял на границе
Автобусом.
На привозе• 12 июля 2018
О! Тут не столько рубли волнуют, сколько что они в автобусе этом есть будут целый день в дороге.
автор Коварная Зая • 12 июля 2018
Ответ дляНа привозе
Мій їздив уже декілька разів і в Польщу, і в Білорусь. Не скаржився ні разу. Це для нас дорога - випробування, а для них розвага. Головне, їжі дати побільше.
автор Коварная Зая • 12 июля 2018
Купили на Майдані. Дякую всім, хто порадив.

На привозе• 12 июля 2018
Ответ дляКоварная Зая
а який курс
автор Коварная Зая • 12 июля 2018
Ответ дляНа привозе
а який курс
за 13
На привозе• 12 июля 2018
Ответ дляКоварная Зая
за 13
Дякую