Ms. Сама прямота• 14 июля 2018
Откосы самостоятельно (обновка), что нужно.
На откосах одного окна облупилась краска (фото). Хочу самостоятельно перекрасить.
Что для этого нужно: грунтовка, финиш, кисти, ....
И сколько приблизительно этого всего нужно на одно стандартное кухонное окно?
Поделитесь опытом, пожалуйста.
Треба шпатель, два види шкурок (різної зернистості, продається на сантиметри).
Грунтовка (від літра), фарба - тут подивіться по площі, щоб в 2-3 шари (скоріше накосячите з шліфовкою і прийдеться підшкурити/заліпити і ще раз)
Шприц і туба з силіконом (беріть може краще прозорий, щоб з закруткою - ще пригодиться для ванної і т.д.)
На-перекуре• 14 июля 2018
Ответ дляGreen_Cat
А яякщо на відкосах грибок, чи можна їх якось відновити?
На-перекуре• 14 июля 2018
Ответ дляGreen_Cat
Якщо є грибок, то скоріше всього накосячили з установкою вікон і треба спершу все вскривати і ліквідовувати, де дує мимо вікна...
Тобто представляти вікно?
На-перекуре• 14 июля 2018
Ответ дляGreen_Cat
Та ні... просто де грибок, вскрити штукатурку аж до запінення і перевірити чи там дує: закриваєте двері, включаєте витяжку - і просто рукою відчуєте, що дує.
Сфоткайте грибок
(((
Точно дує по стику.
Значить треба сантиметрі 5 відступити і знімати все в глибину і до вікна, а ж поки не появиться край рами, а далі заново запінювати.
***
Могли монтажники нахуліганити, а може й бути так, що у Вас витяжка хороша, а притоку немає - от і буквально всмоктує повітря.
***