Блондинка в Шоколаде• 21 июля 2018

У дитини 8 років болить голова. Ми на відпочинку. Які мої дії? Щоб без паніки??

Усім привіт. Ми зараз в Болгарії. Завтра додому на Україну. Дитина 8 років вчора після обіду пожалілася на головний біль.
Поспала..я зміряла темпер. 37.3.
Вроді ввечері вжп легше було. Пішла гуляти. Десь коло 22 зїла кусок дині.
А вранці в 5 збудила мене що хоче вирвати.
Потім за 2 год знову фонтан.. але їжі не має. Простт вода. Зараз спить. Каже бол ть голова.
Мене трясе. Я боюся. Начиталася все що тільки можна. Відпочиваємо приватно а не в готелі.
Маю в аптечці з собою: бетаргін амп, ношпа, курантіл, смекту, моторикс.
Хуману електроліт уже вранці розчинила і по ложуці напоюю.
Що далі? Які мої діти? Хто тут ю з лікарів що може порадити щось?
Більше ніяких симптомів. Висипки немає. По квартирі ходить , але відразу хоче прилягти бо слабо. На признаки менінгіту провірила. Усе норм.
Дівчата потрібно тверезе мислення..бо я тихо панікую..