Кидстаффовка• 30 июля 2018
Підкажіть фільм/серіал про сміливців + хімія-любов між героями
Привіт!
От "грань майбутнього" дуже сподобалась: Том Круз спочатку фільму був невпевненим та боязким, а під кінець - супер-герой.
Місія Нездійсненна 6 класний фільм.
От серіал Мажор: поганий хлопець робить "круті" вчинки і стає хорошим.
Щось про красунчиків, які стають сміливими + любоффф
Місія Нездійсненна 6 класний фільм.
Скользкая• 30 июля 2018
Есть Хроники Шаннары, там и смельчаки и химия-любовь но все эти чувства и мысли героев похожи на подростковые. Фэнтези