Хочу купить кроксы,на этом сайте
Пишут, что оригинал.. цена 650грн. Это возможно?
Кожугетовый ансамбль• 13 августа 2018
Ответ дляОтмотала своё
Нет
это пальцем в небо? внешне я бы сказала что оригинал..
Кожугетовый ансамбль• 13 августа 2018
Ответ дляАдеКВАтная
внешне оригинал. и бирочка даже такая
тоже думаю что оригинал... видимо остатки.. там только 35-36р...
ПростоБелка• 13 августа 2018
Купили дитині такі крокки ціна 550гр, отримала на нп, дитина поміряла з розміром все ок, забрали, на наступний день після прогулянки колмимила помітила що вони різні і країна виродки різна візуально не сильно помітно, написала продавцю що розпаровка, ніхто звісно не захотів міняти... виробник China і Vietnam так от, носить дитина місяць, Vietnam підошва потріскалась напис кроки стерся, а China в ідеальному стані . Де оригінал, самій цікаво