Анонимарик• 24 августа 2018
Бiйка на сходовому майданчику у под´iздi
Шо побить не знаю. Ми вже з донькою так наляканi. Живемо у двоих. Там сусiди бува випiвають. Часто таке. Сьогоднi в них якесь свято. Зараз дуже громко, почалася штовханина. Ментiв викликала ще пiвтори години назад, усе iдуть. Iх коли викликала, то прийдуть щось побалакають з ними, та i все. Вони кожен день спокою не дають. Чоловiк попереджувал iм все одно. Шо з ними кровопийцями побить з такими?
Анонимарик
• 24 августа 2018
Ответ дляПушкининиана
Святкують
Та отож! У кого ставить з них там ще свято окрiм Незалежностi
А у нас макарошки• 24 августа 2018
полиция в таких случаях особо не поможет, максимум самого буйного заберут в отделение.
вам нужно познакомится с участковым. он такие семьи на контроле держит. настаивайте, чтоб проводил с ними профилактические беседы, если отморозится, то закидайте его заявлениями. плохую статистику они очень не любят.
Анонимарик
• 24 августа 2018
Ответ дляIriha2687
просто поговорять? Наших у відділок забрали. Теж билися біля квартири
Ix потiм вiдпустили?