Бутылка Кифира• 27 августа 2018
Хто розбирається у шпалерах?
Привіт, хто розбирається в шпалерах? Які обирати? За яку ціну вони вже хороші, якісні? Бо я вже заплуталась, в магазинах кажуть, що всі якісні, за які не спитай(((
Любимка-анонимка• 27 августа 2018
Я купувала в епіцентрі. В них на багато видів гарна знижка, дешевше не знайшла. По якості вибираіте те що подобається. Ціни різні. Метрові 900- і вище
Немецкие обои качественные, но и дорогие. Нам посчастливилось купить такие по цене 25 грн. за рулон в прошлом году)) (бракованную партию продавала женщина на дому) Они бумажные, но бумага двойная, и очень качественная покраска. Расцветок не так много, как у других производителей, но на каждый вид обоев есть компаньоны по цвету.
Viktoria_St• 27 августа 2018
покупала Раш и еще какие-то немецкие с остатков здесь в продавалке, цены 200-300грн. Качество отличное
Бутылка Кифира
• 28 августа 2018
Ответ дляbogutska
Доброго дня!
Заходьте до мене в об´яви, ми з Вами поспілкуємося і попідбираємо шпалери.
Написала вам в повідомлення