Черпак_для_фантазий• 28 августа 2018

Если посылку не получили и она вернулась, я обязана ее забирать? Укрпочта.

Если посылку не получили и она вернулась, я обязана ее забирать и оплачивать пересылку туда и назад? Или можно отказаться и ничего не платить?
Отдавала бесплатно кое, что видимо решили не забирать и посылка мне вернулась.
Аноним_1473• 28 августа 2018
Можите не забирать.. ее потом утилизируют.
автор Черпак_для_фантазий • 28 августа 2018
Ответ дляАноним_1473
Спасибо.
Укрпошта• 28 августа 2018
Добрий день!
Так, дійсно, Ви можете не отримувати відправлення.
Невручені одержувачам або відправникам поштові відправлення, поштові перекази зберігаються об’єктом поштового зв’язку протягом строку, визначеного правилами. Після закінчення встановленого строку зберігання поштові відправлення вважаються такими, що не вручені, поштові перекази – не виплачені. Невручені поштові відправлення зберігаються об’єктом поштового зв’язку до закінчення шестимісячного строку з дня прийняття їх для пересилання, невиплачені поштові перекази – протягом трьох років з дня прийняття їх для пересилання.
Після закінчення шестимісячного строку з дня прийняття для пересилання невручені поштові відправлення підлягають розкриттю у порядку, визначеному відповідно до законодавства.

Даша, команда Укрпошти