доброго дня. Дивно, що до сих пір немає таких болючих тем. Ситуація така: на зборах крім всих інших витрат, оголостили що на наший клас не хватає по 4-х предметах по 7 книжок, тобто 32 книги по 100 грн кожна. Треба скластися на ці книги. Ну ось мене тривожить питання, вся Україна переходить на нові книги, вони печатаються і передаються школі. Чому ми повинні їх купляти? Конкретну відповідь я на зборах не отримала. Можливо, ви порадите, як у ваших школах, чи були такі випадки і де взнавати куди підуть ці гроші? Чи справді цих книг не хватає?
Библиотекарь• 06 сентября 2018
Ответ дляBilenkova
малий лише в 3 класі, планшет розіб є, украдуть, загубить. В цьому я впевненна. Причому сонячна сторона, якщо сидітиме біля вікна - нічого не буде видно
На нормальном планшете все будет видно, а 32 книги стоят как недорогой планешт
БоХатая• 06 сентября 2018
Ответ дляБиблиотекарь
32 штуки это вообще абзац. Автору предлагают выкинуть 3200грн?
Это уже вымогательство в особо крупных)
Тут правильно советуют скачать книги на планшет
Это уже вымогательство в особо крупных)
32 на класс не хватает, ни у кого нет 32 учебника
Олька Модниця• 06 сентября 2018
Ответ дляБиблиотекарь
Это уже вымогательство в особо крупных)
32 книжки на клас - це 100грн плюс -мінус за однієї дитини залежно від кількості учнів.
ПушАпница• 06 сентября 2018
Ответ дляОтчебучкина
Зачем книги? Закачайте всё на планшет. И порфель полупустой и бесплатно.
Детям вредно пялится в планшет. Я категорически против планшетов,а от ношения портфеля еще никто не заболел. Только печатные книги.
Библиотекарь• 06 сентября 2018
Ответ дляПушАпница
От ношения портфеля никто не заболел?? Серьезно???
У меня остеохондроз. После школы. Планшетов в моем детстве не было.
Печенюшка• 06 сентября 2018
Ответ дляХочу в БАНю
’не хватає по 4-х предметах по 7 книжок, тобто 32 книги по 100 грн ’
почему 32?
Книг же не хватает, а там как раз и учат умножение)
Ответ дляХочу в БАНю
почему 32?
ой, по 8 книг, бо один батько хотів планшета купити і відмовитись від книг, але тоді передумав. Бо вчитель наголосила, що за планшет ніякої відповідальності не нестиме. Тому вирішувалось питання 28 чи 32
ПушАпница• 06 сентября 2018
Ответ дляБиблиотекарь
Остеохондроз? Причем тут портфель? Открою большой секрет,он есть у всех,и чем старше,тем изменений больше. Детский сад. Офтальмологи не советуют гаджеты для детей дольше 10 мин использовать. Запасных глаз у меня нет
Ответ дляБиблиотекарь
Это уже вымогательство в особо крупных)
пропонують цю сумму розкидати на клас, то нас багато 36 душ, то виходить невелика сума, але сам факт мене обурив. І так скидаємось на кондиціонер, стола, блокіровки на вікна, охорону, гроші на клас і тд... і тп...
Библиотекарь• 06 сентября 2018
Ответ дляПушАпница
Сейчас каждый второй ребенок в возрасте 16 лет уже как лет 10 использует гаджеты. И количество ослепших как-то не растет...
Олька Модниця• 06 сентября 2018
Ответ дляBilenkova
Обурюйтесь, не обурюйтесь, а реалії прості. Коли книжки в 2015 році видавались для 3 класу , в вашій школі можливо було менше дітей, а потім ці книжки не дотруковувались для шкіл. Що може зробити школа?
Библиотекарь• 06 сентября 2018
Ответ дляОлька Модниця
Запросить ’выше’ выделить деньги на закупку книг
Олька Модниця• 06 сентября 2018
Ответ дляБиблиотекарь
Держава не спромоглась надрукувати заплановані книжки на 1,5, 10 класи. Хто буде виділяти гроші на нові книжки для 3 класу, якщо через рік вони вже нікому не будуть потрібні? Можна скільки хочеш воювати, щоб зекономити 80грн. Питання для чого?
Библиотекарь• 06 сентября 2018
Ответ дляОлька Модниця
Потому-что если не воевать, сегодня 80 грн, завтра 100, послезавтра 200, а потом оказывается что учительница с з.п. 6000грн может позволить себе отдых в Турции а директрисса - купить новый ренж-ровер
Олька Модниця• 06 сентября 2018
Ответ дляБиблиотекарь
Книжками бібліотекар відає.
ПушАпница• 06 сентября 2018
Ответ дляБиблиотекарь
Используйте,лично вам я не запрещаю. Но указывать другим,что делать не нужно
ПушАпница• 06 сентября 2018
Ответ дляОлька Модниця
На это и расчитывает ’ держава’. Держави пофиг. У них там бардак, контроля ж нет. Не напечатали,да и фиг с ним,терпилы все равно купят. Точно также как пофиг сейчас с НУШ ,подумаешь ничего нет,главное красиво отчитаться про новую реформу
Олька Модниця• 06 сентября 2018
Ответ дляBilenkova
мене обурює те, що виділяютьсяя дотатації на школу, то покупка книг - це перший пункт витрат, покрайній мірі в адекватного директора
Школа не закуповує книжок самостійно. Їх отримує відділ освіти і розподіляє по школах району.
Олька Модниця• 06 сентября 2018
Ответ дляПушАпница
А баблом директор
Директор не закуповує книжки. Закуповує відділ освіти і просто надсилають в школу.
Библиотекарь• 06 сентября 2018
Ответ дляОлька Модниця
А что мешает директору собрать с людей по 100грн, при стоимости книг закупочной 70грн ( оптом то ), и всем им вместе ( директору, отделу образования, и вплоть до министерства ) оформить все по документам так будто бы книги закуплены по 100?
Олька Модниця• 06 сентября 2018
Ответ дляБиблиотекарь
Що Ви пишете. До чого директор до грошей і книжок які купує батьківський комітет? Ви в курсі як книжки попадають в школу? А бібліотекар шкільний навіть не є працівником школи.
Олька Модниця• 06 сентября 2018
Ответ дляBilenkova
розкажіть і нам, щоб були вкурсі, як це відбувається
Бібліотекар взагалі не є працівником школи. Вчителі роблять заявку на книжки. Книжки приходять на відділ освіти - не обов´язково в тій кількості, якій замовили вчителі. Їх отримує бібліотекар і він матеріально-відповідальна особа за книжки. Ні директор, ні вчителі не мають доступу до книжок .
ПушАпница• 06 сентября 2018
Ответ дляОлька Модниця
Нет. На книги из киева выделяют деньги. И распоряжаются ими на местах
ПушАпница• 06 сентября 2018
Ответ дляОлька Модниця
Удивительно. Только почему то учитель сама хочет их купить и требует деньги. При этом не говорит какие именно нужны,чтоб я сама купила. Наводит на подозрение
Олька Модниця• 06 сентября 2018
Ответ дляПушАпница
Сьогодні до мене телефонувала шкільний бібліотекар з школи де я колись працювала (купувала в мене б\у підручник для 5 класу) - спеціально взнала в неї всю систему надходження підручників.
Олька Модниця• 06 сентября 2018
Ответ дляПушАпница
Мабуть мова йде про англійську?