tosic• 14 сентября 2018

Оцініть спірну ситуацію з продавцем.

Всередині липня замовила плаття ТМ Ліпар у оргізатора СП. Отримала його з браком, написала продавцю. Переписка в вайбері стосувалася того, що у мене уточнювали- а як ви його міряли, а ви можливо його прали і т.д. Потім послідувала пропозиція, щоб я зателефонувала виробнику. Виробник після отриманих фото погодився на повернення. Вислала плаття на початку серпня, так і не отримавши від продавця номер замовлення. Почекала строк, обумовлений для повернення, не отримавши кошти, зателефонувала знов виробнику. Виявилося, що моє повернення навіть не розглядали, так як товар придбано не через сайт, а на точці на Барабашова. Написала продавцю, вона після пари нагадуваннь написала- чекайте, гроші поверне ця точка. Пройшло два тижні- тиша. На повідомлення продавець не реагував. Сьогодні попередила, що виставлю негативну оцінку- мені відгукнулися і написали, що раз я не розібравшись виставила погану оцінку- самі розбирайтеся з виробником. Я не права?
автор tosic • 14 сентября 2018
Забула уточнити, повернення у випадку брака прописане у оголошенні продавця.

Lena_Lena123• 14 сентября 2018
У вас железное терпение. А продавец безответственный, к сожалению((
Косарева1970• 14 сентября 2018
Если Вы выставили оценку, то сделку ЗАВЕРШИЛИ.
автор tosic • 14 сентября 2018
Ответ дляКосарева1970
Так закінчується строк для виставлення оцінки. Сьогодні.
Косарева1970• 14 сентября 2018
Ответ дляtosic
Добивайтесь возврата денег.
Успеете отписаться в гостевой
Косарева1970• 14 сентября 2018
Напишите админам .
автор tosic • 14 сентября 2018
Оцінку хочу виставити, щоб застерегти інших покупців.
анна 1986• 14 сентября 2018
На этом сайте? П щите админам. То,что оценку поставите,не значит,что деньги имеют право не возвращать! Так продавец может за шевелится, потом еще и в гостевую накатайте. Ищите ее в соцсетях.
Может, можно было в ателье исправить за счет продавца дефект?
Віруся• 15 сентября 2018
Праві, але на таких продавців це ніяк не вплине( Відгук напишіть обов´язково і в гостьовій, і в оцінках.