А поговорить?• 17 сентября 2018
Потрібна консультація як поводити себе на посту ДАІ
Коли зупиняють і кажуть, що ви наркоман і треба їхати до нарколога, питання в тому що на тому самому посту вже 3й раз зупиняють і це пред*являють. Чи можна відмовити в цій експертизі ?
А поговорить?
• 17 сентября 2018
Ответ дляQueste
отказ от экспертизы автоматом делает водителя виновным
мой знакомый так на похмелюге отказался от поездки на освидетельствование - сильно пожалел в деньгах
а як ця процедура повинна проходити, останній раз визвали патруль і повезли до нарколога, а машину залишили на посту, ні свідків нікого не було
Ленивица-красавица• 17 сентября 2018
Сделайте один раз экспертизу и возите результат с собой постоянно. А в общем странно - на каком основании останавливают и ещё такие выводы? Водитель ведет себя адекватно?
А поговорить?
• 17 сентября 2018
Ответ дляЛенивица-красавица
зовнішній вигляд не подобається, чоловік дуже багато їздить на конфлікт не йде, але це вже просто нема сил це терпіти
Нетутешня• 17 сентября 2018
Ответ для75В
справку от нарколога сделайте и возите с собой.Каждый раз составлялся протокол?
А поговорить?
• 17 сентября 2018
Ответ дляНетутешня
протокола не було, тільки підозра
Нетутешня• 17 сентября 2018
Ответ для75В
протокола не було, тільки підозра
как?просто с пидозрой везут каждый раз на освидетельствование?требуйте протокол.Там пишете,что не согласны.2-3 протокола и в суд.Но,думаю,до этого не дойдет.Просто денег хотят.На понт берут.
А поговорить?
• 17 сентября 2018
Ответ дляНетутешня
так хочуть грошей, дякую
А поговорить?
• 17 сентября 2018
виходить, що у нас прав ніяких, а вони що хочуть те й творять