Не любовница• 24 сентября 2018
Збільшився лімфовузол за вухом,допоможіть порадою
Вранці помітила дискомфорт за вухом,при дотику не сильно,але болить.збільшився лімфовузол,страждаю хронічним тонзилітом,зараз теж горло болить.горло полоскаю, мажу люголем,може попити нурофен?планую дні 3 інтенсивно лікувати горло,може,хтось стикався з подібною проблемою?дякую
Дюйм оф о4ка• 24 сентября 2018
Я на такое и внимания не обращаю. Если есть явно проблема со здоровьем, о которой мне известно, то просто ее решаю. В Вашем случае - лечите горло.
СССРовна• 24 сентября 2018
Ответ дляДюйм оф о4ка
то вы с нагноением лимфоузла не сталкивались. ттт конечно.
Леплю из пластилина• 24 сентября 2018
Три рази на день помститися лімфовухли розчином йоду, а також добре зробити йодну сіточку на зовнішній частині шиї ( горла).
Від горла добре помагає каметон спрей або хепілор. Каметон пристати після теплого полоскання
Удачная• 24 сентября 2018
автор,лимфоузел не греть,никаких компессов.Лечите горло.Если совсем кипишуете,то сходите к лору.Лимфоузел уйдет недели через 3.
Аноним_1507• 24 сентября 2018
Коли у моєіі дитини набряк лімфовузол, то пeдіатр сказав так:якщо нe болить, то наслідки захворювання, трeба спостeрігати, а якщо болить, то нeгайно до лікаря. У нашому випадку цe дитячий травмпункт на Підвисоцького, 12. Я про тe, що можe і вам туди звeрнутися?
Мою дитину зразу забрали у відділeння. Антибіотики внутрішньовeнно, компрeси та ін. Сказали, якщо за 2-3 дні нe будe позитивноіі динаміки, то будуть змушeні різати. До рeчі, піввідділeння дітeй були пороопeровані. Я до того, що цe сeрьозно, трeба шукати фахівців.
СССРовна• 24 сентября 2018
Ответ дляУдачная
не факт
что не факт? да, причина в горле, но он уже воспалился!!!
Удачная• 24 сентября 2018
Ответ дляСССРовна
не факт,что нужен аб
СССРовна• 24 сентября 2018
Ответ дляУдачная
не факт,что нужен аб
начать нужно как минимум с анализа крови и осмотра хирурга, а там он уже решает факт или не факт.