Идууу--уууу блин• 02 октября 2018
Укрпошта Експрес?
Замовила посилочку через доставку УП Експрес, а вона уже 4-й день лежить на відділенні відправника. Куди телефонувати? Враження, що про неї просто забули. З тим самим успіхом , за тиждень, по тарафу Стандарт доїхала б. Що мені робити ?
Идууу--уууу блин
• 02 октября 2018
Ответ дляАноним_1459
на горячую линию . и заявление на компенсацию доставки
Дякую!
Смешнюча• 02 октября 2018
Різниці між експресом і стандартом по суті немає (ХІБА КОЛИ ЗАВАЛ То ЕКСПРЕС ШВИДШЕ ПРИЇДЕ)
А якщо відправка з глуші то і тиждень може лежати поки виїде
А може банально не провели тому і нібито лежить а по факту їде
Дзвоніть на гарячу лінію