осень_осень_харашо• 04 октября 2018
Смогли бы прожить на 100 грн
Смогли бы прожить на 100 грн в день. Это только на еду. Только не одна, а с ребенком 4 года. Ребенок с пн по пт ходит в сад и ест там. Дома ужин только, с утра, перед садом творожок и фрукт.
Я не тону• 04 октября 2018
Ответ дляосень_осень_харашо
Я такое не беру. Молоко и сметана простоквашино. Мне нравиться, хотя сейчас напишут, что это яд. Сыр комо или глобино.
А сир берете на розвіс чи готові упаковки? Якщо останнє, то теж спробуйте пошукати магазини, де продають на розвіс. Можливо, інші марки, якщо з цими двома без варіантів. Бо ці сири упаковочками малими - аналогічно в перерахунок на вагу виходить суттєво дорожче.
Взагалі, Вам треба один (ага, знову один
) раз сісти та порахувати все, що Ви купуєте, в перерахунок на кілограми. Тоді будете бачити, куди більше всього йде грошей з мінімальною вигодою. І ті варіанти позаміняти на щось інше. Якщо стоїть питання тимчасової економії, то це єдиний нормальний спосіб.
А коли з фінансами поправиться, тоді повернетеся до улюбленого, та відірветеся від душі.
) раз сісти та порахувати все, що Ви купуєте, в перерахунок на кілограми. Тоді будете бачити, куди більше всього йде грошей з мінімальною вигодою. І ті варіанти позаміняти на щось інше. Якщо стоїть питання тимчасової економії, то це єдиний нормальний спосіб. А коли з фінансами поправиться, тоді повернетеся до улюбленого, та відірветеся від душі.
Почемучка• 04 октября 2018
Ответ дляосень_осень_харашо
В киосках наша ряба есть отдел там свинина балык, индюшатина, там можно брать. В супермаркете мясо не беру
Но там же дорого
Дешевле на рынке. Покупать 1 раз в неделю.
осень_осень_харашо
• 04 октября 2018
Ответ дляtereska
Творожок можно и самостоятельно делать: творог перетереть через сито + сахарная пудра, можно варенье либо джемик, сметаной заправить и не тратить лишние копейки на продуктовый хлам. Выпечку дешевле самому печь. Вторых блюд бюджетных масса, поройте на Ютубе, в Инете. Яблоки, груши не дорогие. Я бы спокойно прожила в эконом.режиме на такую сумму в день ещё б и откладывал на развлекухи.
Я б не сказала, что живу в эконом режиме. По утрам у меня нет времени перетирать что то там через сито. Выше писала творожки в месяц 140 грн.ребенку нравиться, мне не жалко. Из выпечки только шарлотку могу или запеканку творожную. Так конфеты печенье покупаю. Может кому то пищевой мусор, а я люблю. Куриные попы и писи не покупаю, после работы иду, куплю кусок балыка пожарю отбивных или запеку. Подумаю может мясо стану покупать на выходные на неделю, но тогда его нужно морозить, потом размораживать, а это не есть хорошо
осень_осень_харашо
• 04 октября 2018
Ответ дляЯ не тону
Сыры на развес
Ответ дляКомпас Ижевска
жах. Хіба вже якщо крайня крайня скрута.
Вам потрібно чимось замінити білок - а це фасоля, горіхи, гриби - це дорогі продукти.
Морква минулого тижня була 15 грн кілограм. Як би ви харчувалися на 100 грн тиждень?
Білок є і в рисі і в гречці і в зелені. Це помилково вважати, що білок лише в бобових і горіхах. А гриби я виключила з харчування взагалі. Так як їсти статеві органи грибниці мені гидко ))))) та і організм бунтує після родів,не хоче хх перетравлювати ні піл яким соусом ))))
А що до харчування, то я розписала як - крупи і овочі, все.
Ответ дляУточка
То, что дают в саду к молоку вообще никакого отношения не имеет.
Есть фрукты с деревьев в парке это для меня просто за гранью. Вы работать не пробовали?
В садочках дають молоко і молочні страви. І норми витримують. Якщо у вас такого не має, то тоді спілкуйтесь з директором, чому так.
Що ж до роботи, то і я і чоловік, ми працюємо і гроші є, дякую.
Але ми знаємо користь сирих фруктів і користь тільки що зірваних фруктів! Особливо, якщо ви це зробили власноруч! Це набагато більш корисно для організму ніж куплене в супермаркеті з полиць...
КаРаКаТиЦа• 04 октября 2018
Вы правы)))и детям это даже интересно....мы этим летом ходили абрикос рвали.с дочкой)веселуха ещё та))))так и наелись, и наморозили,...
КаРаКаТиЦа• 04 октября 2018
Ответ дляосень_осень_харашо
Складывается мнение, что вы просто расточительная...так не бывает, что и экономно, и угодно по душе)))увы. Но каждому свое. Я не осуждаю
Компас Ижевска• 04 октября 2018
Ответ дляir.zhuck
Їжа - це не сенс життя і не те з чого потрібно отримувати задоволення.
звичайно, але це наше здоров´я. З вашим підходом (крупи і овочі) сил організму надовго не вистачить.
Пацелуйнитуда• 04 октября 2018
Ответ дляПочемучка
Какая польза с того хека? Ни вкуса ни запаха. Напрасная трата денег.
Да и фруктов многовато. Масло можно дешевле покупать.
С хека пользы море). На рыбные котлеты хорош, будет вам и вкус и запах)).
200 это овощи и фрукты. Это основа рациона, с ними и сырость, и витамины, и здоровый жкт.
Масло хорошее 36-37, я округлила, но это не столь важно. Купят хлеб на сэкономленное).
Уточка• 05 октября 2018
Ответ дляir.zhuck
А ещё полезные вырастить дерево самостоятельно, и только приложив свой труд начинать пользоваться плодами этого труда.