alibi5• 20 октября 2018

Дитяче зимове термо взуття B&G

Дівчата, напишіть відгуки про дитячі чобітки B&G .Мин роки мали хороші бренди, але зараз глянула ціни на Екко і в шоці.От роздумую може то купити B&G ...як вони в носці?
дитини -хлопчик, досить рухливий 8років.
наперед всім вдячна за відгуки!
Acida• 20 октября 2018
Послухаю

AnnaSmith• 20 октября 2018
Мала пару років ходила у взутті бг. Жодна модель ні разу не промокла, мала ні разу в ноги не змерзла. Як на мене - оптимальний варіант ціни та якості.
В одній тільки моделі бігунок зламався і то, мала була в селі а там не всі знають, що застібку треба тягнути вверх, а не в сторону.
Ksy-komar• 20 октября 2018
Мои дети относили отлично. Носили в 4 года . Единственное, сыну брала повыше модель, не понравились, под комбез не удобно было. Дочка низкие носила, все отлично. Были с двумя стельками, теплые, непромокаемые. После сезона остались в отличном состоянии. Но мы в Николаеве живем, зима не холодная относительно.
автор alibi5 • 20 октября 2018
Ответ дляKsy-komar
дякую за в-дь!А ми,власне,у Львові і зими в нас бувають ого-го.От я і думаю чи не буде мерзнути в ноги...
Леска• 20 октября 2018
Ой, я більше не зв´язують. Вирішила раз зекономити купити босоніжки бг + пересилка, через місяць 1 порвався- ремонт, за тиждень другий ремонт. А там і в Інтертоп і вже були скидки то купила нові на 30 грн дорожче ніж обійшлися ці бг з ремонтами.
Більше не експериментую.
автор alibi5 • 20 октября 2018
Ответ дляЛеска
Більше не експериментую.
СУМНО((
Blekvud• 20 октября 2018
Ответ дляalibi5
Минулого року в Вікторії Гарден( у Львові) були хороші знижки в інтертопі . І в Форумі в ессо. ( ессо від 1200 грн, primigi 960)
Чи Ви не купуєте наперід взуття? Я купила 2 пари зимових ( одні переріс, продала) інші буде носити.
Blekvud• 20 октября 2018
От позавчора пийшла розсилка на телефон, в інтертопі знижка на все -15 була, з 10, до 6 год
sluoly• 21 октября 2018
Ответ дляalibi5
Де у Львові зима огого
Декіоька років майже всю зиму плюс невеликий і до 2 тижнів морозів

neoba• 21 октября 2018
Я зареклась. Стоптались мгновенно, ноги мерзли и протекали. Но это лет 5 может назад было... Может, изменились модели к лучшему. Я в Америке все покупаю, в основном заранее и на вырост
линка76• 21 октября 2018
У дочки остались как новые, у сына полопались - это при том при всем, что носил он их не очень активно и мальчик он аккуратный. Я на этот год взяла вообще том.м., развалятся куплю новые. Не вижу смысла платить дороже, у них качество примерно одинаковое.
Елена@ 81• 21 октября 2018
качество плохое , купила в этом году том м , посмотрим ))