ФФФФристайла• 26 октября 2018
Тёплый пол от батареи.
Девочки ,у кого тёплый пол от ЦО , как греет ?Жалобы есть?Соседи не жалуются?и как это влияет на саму батарею -меньше греет?
Кошка-Матрешка• 26 октября 2018
а почему от батареи решили? 3м балкона - это ж смешно просто! кинули бы электрический с терморегуляром. удобно ведь и безопасно. зачем вам эти сложности?
Я такое• 26 октября 2018
Ответ дляФФФФристайла
В вашу квартиру никто не имеет права зайти без вашего разрешения и разрешения на обыск, это чтоб вы знали на будующее..
Це не в мене була тепла підлога. А в інших сусідів, не знаю як, але їх знайшли. Мабуть дері відчинили.
Я такое• 26 октября 2018
Ответ дляGreen_Cat
Ну дивіться - квартира втрачає тепло пропорційно її площі і розміщенню (та що на куті - більше), якщо через ЦО поступає більше чим втрачає - температура в квартирі росте, менше - падає.
При цьому ’емітером’ ЦО може бути що завгодно - основним для постійної температури залишається тільки рівність тепла, що забрали охолоджуючи теплоносій і тепла, що втратили через стіни.
***
Можна обдувати батарею вентилятором - її ефективність виросте вдвоє-втроє, після неї буде куди більш холодний теплоносій.
***
Я знаю одне, після того як зловмисників зайшли і вони переробили все назад, батареї на всьому стояку знову стали гарячими.
Ответ дляЯ такое
Ну-у-у завжди можна зробити по тупому і, наприклад, включити теплу підлогу просто в розрив стояка (без байпаса), а ще й як ’завоздушити’, то взагалі.
Але, ще раз, це буде просто тупість, але ніяк не те, що сама по собі ТП обкрадатиме сусідів.
Вытворунка• 26 октября 2018
Ответ дляФФФФристайла
Поясните...
У сусідів будуть батареї гірше гріти, і вони це просічуть, прийдуть провірки і штраф буде і заставлять переробити.
Ми в ванні пустили, але буквально один змійовик на метр і то в ізоояціїї, щоб тепловтрати носія були мінімальні.
А так по краврирі у нас електро підігрів
Вытворунка• 26 октября 2018
Ответ дляФФФФристайла
Нам сусіди так само говорили, коли при ремонті аваріцного стояка нам потрібний був доступ з їхньої квартири.Нічого там є методи якісь і був припис і дали доступ.
Вытворунка• 26 октября 2018
Ответ дляGreen_Cat
***
Та рахуйте скільки завгодно.Це не законно.
Lux Aeterna• 26 октября 2018
запрещено, это значит, что вы сути своруете часть тепла у соседей - пол заберет на себя отдачу от нагретой воды, а соседям по стояку достанется меньше. А денег платить будете все одинаково. Я бы на месте соседей таким индивидам большими несмываемыми буквами на входной двери написала ’воры’
Ответ дляLux Aeterna
Ну от ’вкрадуть’ і що вони далі з цим теплом робити будуть? - засолять чи продадуть через ОЛХ?
***
А якщо додати лишню пару секцій на батарею - теж виходить, що редиски? Чи просто поміняти чавун на біметал з ефективністю в 2-3 рази вищою?
***
Крутышка-Пышка• 27 октября 2018
На 95% уверена наши соседи на 5 этаже так сделали, когда прикручивают тепло, весь стояк недополучает тепло в ванной. Я живу этажами ниже, поэтому зимой практически всегда холодный полотенцесушитель, годами, пока терпела, но терпению когда-то придёт конец)
Вытворунка• 27 октября 2018
Ответ дляGreen_Cat
***
Що роблять, нічого не роблять, просто в них 25 в квартирі і вони вікна відкривають, а нижче 20 і воно обігрівач включають.А так все нормально.А якщо б не накрутили підлоги, то у всіх би 22 було
Ответ дляВытворунка
Якби правильно зробили ТП, то у всіх би нормально було.
На жаль з ’правильно зробити’ у нас глобальні проблеми